Pejzaż

Jest 168 produktów.

Pokazano 1-24 z 168 pozycji

Aktywne filtry

Pejzaż

Pejzaż to gatunek malarski, który koncentruje się na krajobrazach naturalnych, wiejskich i miejskich, a także na zjawiskach atmosferycznych. W krajobrazach mogą również pojawiać się ludzie i zwierzęta, ale ich rola jest drugorzędna.

Pejzaż w malarstwie ma wiele twarzy. Malarze krajobrazu przenoszą na płótna lasy i morza, burze i tęcze, architekturę, a nawet ogrom przestrzeni. Czasami patrzą w przeszłość, a czasami w przyszłość. Często odzwierciedlają rzeczywistość, a często dają wolę fantazji.

Różnorodność tematów uformowała kilka gatunków krajobrazu: pejzaż przyrody, parkowy, morski, kosmiczny, miejski i wiejski.

Naukowcy twierdzą, że zamiłowanie pięknem natury pomaga odstresować i uspokaja umysł. Obrazy do malowania po numerach z kategorii “Pejzaże” są przekonującym potwierdzeniem tego twierdzenia. Malowanie malutkich strumienie i ryczących wodospadów, pokrytych śniegiem lub bujnie kwitnących łąk, zielonych lub jesiennych lasów ładuje nas pozytywną energią, którą czerpiemy od Matki Natury.

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password