kosmos

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Kosmos

Kosmos to niesamowita przestrzeń, która kryje w sobie ogrom ciekawostek. Dlatego temat Kosmosu przyciąga do siebie tak dużo uwagi, inspirując naukowców, poetów i artystów. Każdy na swój sposób próbuje dotknąć Wszechświata. Możesz obserwować gwiazdozbiory przez teleskop, a możesz otoczyć siebie kosmicznymi dziełami sztuki. Wyobraź sobie Drogę Mleczną, rozbłysk słoneczny, paradę planet, statek kosmiczny - inspirujące? Wielu artystów zainspirowało się pięknem Wszechświata do stworzenia swoich obrazów. W takich pracach ożywają filmy fantastyczne i prawdziwe obrazy z potężnych teleskopów. Nasze obrazy do malowania po numerach są bardzo realistyczne.

Jeśli wieczorami nie możesz oderwać wzroku od rozgwieżdżonego nieba, z pewnością wybieraj obrazy do malowania po numerach z serii “Kosmos”. W naszym sklepie oferujemy obrazy ze zdjęciami gwiazd, gwiazdozbiorów, Galaktyk, planet. Barwy takich obrazów są hipnotyzujące!

Obrazy artystów na temat „Kosmosu” coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych domach. Kosmiczne obrazy wprowadzą do pomieszczenia tajemnicę, w takim fantastycznym dekorze każdego dnia będziesz znajdować coś nowego. Taki obraz jest też wspaniałym prezent dla osoby zafascynowanej przestrzenią kosmiczną!

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password