Twoje Hobby

  • Twój koszyk jest pusty!

Lalki

Zestaw do szycia „Lalka Olya”

Zestaw do samodzielnego szycia Urocza lalka-szmaciankа „Lalka Olya”Nadaje się nawet dla początkujących, przy pomocy naszego zestawy, nie mając talentu i umiejętności do szycia można w łatwy sposób stworzyć piękną laleczkę.Wysokiej jakości materiały.Z..

149,00zł 279,00zł

Zestaw do szycia „Dzidzia Nelly”

Zestaw do samodzielnego szycia „Dzidzia Nelly”Nadaje się nawet dla początkujących, przy pomocy naszego zestawy, nie mając talentu i umiejętności do szycia można w łatwy sposób stworzyć piękną laleczkę.Wysokiej jakości materiały.Zestaw zawiera:- tkani..

149,00zł 259,00zł

Zestaw do szycia „Dzidzia Miłka”

Zestaw do samodzielnego szycia „Dzidzia Miłka”Nadaje się nawet dla początkujących, przy pomocy naszego zestawy, nie mając talentu i umiejętności do szycia można w łatwy sposób stworzyć piękną laleczkę.Wysokiej jakości materiały.Zestaw zawiera:- tkani..

149,00zł 239,00zł

Zestaw do szycia „Dzidzia Lally”

Zestaw do samodzielnego szycia „Dzidzia Lally”Nadaje się nawet dla początkujących, przy pomocy naszego zestawy, nie mając talentu i umiejętności do szycia można w łatwy sposób stworzyć piękną laleczkę.Wysokiej jakości materiały.Zestaw zawiera:- tkani..

249,00zł

Zestaw do szycia „Lalka Ksenia”

Zestaw do szycia „Lalka Ksenia”Nadaje się nawet dla początkujących, przy pomocy naszego zestawy, nie mając talentu i umiejętności do szycia można w łatwy sposób stworzyć piękną laleczkę.Wysokiej jakości materiały.Zestaw zawiera:- tkaninę na ciało lal..

149,00zł 289,00zł

Zestaw do szycia „Lalka Andrzejek”

Zestaw do samodzielnego szycia „Lalka Andrzejek”Nadaje się nawet dla początkujących, przy pomocy naszego zestawy, nie mając talentu i umiejętności do szycia można w łatwy sposób stworzyć piękną laleczkę.Wysokiej jakości materiały.Zestaw zawiera:- tka..

149,00zł 265,00zł

Zestaw do szycia „Lalka Sofya Andreevna ”

Zestaw do samodzielnego szycia „Lalka Sofya Andreevna ”Nadaje się nawet dla początkujących, przy pomocy naszego zestawy, nie mając talentu i umiejętności do szycia można w łatwy sposób stworzyć piękną laleczkę.Wysokiej jakości materiały.Zestaw zawier..

169,00zł 299,00zł

Zestaw do szycia „EKO-lalka Varya”

Zestaw do samodzielnego szycia „EKO-lalka Varya”Nadaje się nawet dla początkujących, przy pomocy naszego zestawy, nie mając talentu i umiejętności do szycia można w łatwy sposób stworzyć piękną laleczkę.Wysokiej jakości naturalne materiały.Zestaw zaw..

169,00zł 269,00zł

Zestaw do szycia "Dzidzia Liusi"

Zestaw do samodzielnego szycia lalki „Dzidzia Liusi” Nadaje się nawet dla początkujących, przy pomocy naszego zestawy, nie mając talentu i umiejętności do szycia można w łatwy sposób stworzyć piękną laleczkę. Wysokiej jakości materiały. Zestaw zaw..

149,00zł 249,00zł

Wyświetlanie od 1 do 9 z 9 (1 Stron)

Lalki

Zestawy do szycia lalek tekstylnych


Nie tylko dzieci, ale także dorośli kochają lalki. Zwłaszcza jeśli są to urocze lalki tekstylne, które można tworzyć własnymi rękoma na podstawie dobrze zaprojektowanych wzorów.


W naszym katalogu przedstawiono szeroki wybór lalek, które możesz uszyć samodzielnie (wszystkie niezbędne materiały, w tym materiał dostarczony jest w zestawie) lub zamówić gotowe do uzupełnienia kolekcji.


Aby stworzyć oryginalne lalki za pomocą naszych zestawów, nie musisz posiadać umiejętności krawca lub krojczy - cały proces krawiectwa, ze starannie dobranymi wzorami, wysokiej jakości materiałami i szczegółowymi instrukcjami, zamienia się w ekscytującą przygodę, która spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.