Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
search

Taniec

W magazynie
  • Rozmiar: 30x40
  • ilość kolorów: 19
  • Trudność ( od 1 do 5):
  • Fabuła: abstrakcja dla dzieci
  • Na drewnianej ramie: Tak
59,00 zł
Brutto
Ilość

wysylka już za...
Kup do 12 - wysyłka z Polski dziś
Gwarancja dostawy na następny dzień
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Darmowy zwrot bez podania przyczyny w ciągu 30 dni
Bezpieczny zakup
Program lojalnościowy! Rabaty się sumują.
Jednorazowy rabat
Jednorazowy zakup za 200 zl
2%
Jednorazowy zakup za 500 zl
3%
Jednorazowy zakup za 1200 zl
4%
Jednorazowy zakup za 2000 zl
5%
Sumuj wartość swoich zamówień po rejestracji
Zdobądź brązowy rabat od 300 zl
2%
Zdobądź srebrny rabat od 1000 zl
5%
Zdobądź złoty rabat od 2000 zl
10%
Zdobądź platynowy rabat od 3000 zl
15%

Zamów i otrzymaj w zestawie

Darmowy komplet farb
Farby akrylowe na bazie wody
Darmowy komplet pędzli 3 sztuki
Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt
Darmowa lista kontrolna
Zagruntowane płótno na blejtramie
Darmowe elementy mocowania na ścianę
Wygodne mocowanie na ścianę

Malowanie po numerach ”Taniec”. Suknia tancerki faluje w rytm pełnych ekspresji pląsów. Sprężyste ruchy dziewczyny łączą w sobie siłę, grację i ponadczasowe piękno. Jej energetyczny taniec wyzwala w ludziach radość, która już niedługo wybuchnie falą gromkiego aplauzu. ”Taniec” jest zestawem o średnim poziomie trudności. Elementy są przyjemnej średniej wielkości, malowanie obrazu nie wymaga dużej ilości czasu. Nie trać czasu na szukanie w sklepach standardowych prezentów, zamów online oryginalne malowanie po numerach "Taniec". Gwarantuje wiele przyjemnych emocji obdarowanej osobie. Obraz jest malowany bez mieszania farb. W zestawie są wszystkie niezbędne kolory farb.

Nasze życie jest jak taniec. Wszystko to dlatego, że nasza postać jest ściśle powiązana z mową ciała. Zarówno w tańcu, jak iw życiu pojawiają się nowe pomysły, plany i coś nowego, a potem chce się to w życiu zrealizować. Jak powiedział Jacques d'Amboise, taniec jest twoim pulsem, biciem serca, oddechem. To jest rytm twojego życia. Jest wyrazem czasu i ruchu, szczęścia, radości, smutku i zazdrości.Tańczący wprawia w ruch całą swoją duszę i emocje. To, jak przekazujemy innym to, co czujemy, zależy od naszych emocji. W życiu niestety nie wszystko jest tak piękne i rytmiczne jak w tańcu. Kiedy człowiek traci wiarę, ma to wpływ na jego życie i sprawy. Tutaj widać, że również w tańcach nazywa się to „kreatywnym kryzysem”.

Życie, podobnie jak kariera, ma swoje wzloty i upadki. Musimy walczyć do końca, bo nasze życie jest za krótkie, żeby zatrzymać się w połowie. Ale większość ludzi nauczyła się walczyć z tą chorobą. Każdy ma swoją inspirację. Kiedy tańczysz, nie możesz już być tylko sobą, możesz być kimś innym poza sobą, ale jeśli grasz, twój taniec stanie się napięty i wymuszony. To samo dzieje się w życiu, gdy jesteśmy rozczarowani nieznajomymi lub sąsiadami.

Taniec to wieczny ruch. Taniec czasami leczy duszę lepiej niż słowa. Każdy ma swój własny taniec, który żyje w jego duszy i sercu! Kiedy znajdziesz osobę, której szukasz - własną, jedyną, twoje tańce przeplatają się, tworząc piękny tandem. Świadomość wyraża się poprzez kreatywność. Świat, w którym żyjemy, jest tańcem stwórcy. Tancerze pojawiają się i odchodzą w jednej chwili, ale taniec nadal żyje. Według Michaela Jacksona, bardzo często tańcząc czujęmy dotyk czegoś świętego.

TWOJA OCENA