Baletnica
Baletnica
Baletnica
Baletnica
Baletnica
Baletnica
Baletnica
Baletnica
Baletnica
Baletnica
Baletnica
Baletnica
Baletnica
search

Baletnica

W magazynie
  • Rozmiar: 30x40
  • ilość kolorów: 18
  • Trudność ( od 1 do 5):
  • Fabuła: abstrakcja obrazy ludzi
  • Na drewnianej ramie: Tak
59,00 zł
Brutto
Ilość

wysylka już za...
Kup do 12 - wysyłka z Polski dziś
Gwarancja dostawy na następny dzień
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Darmowy zwrot bez podania przyczyny w ciągu 30 dni
Bezpieczny zakup
Program lojalnościowy! Rabaty się sumują.
Jednorazowy rabat
Jednorazowy zakup za 200 zl
2%
Jednorazowy zakup za 500 zl
3%
Jednorazowy zakup za 1200 zl
4%
Jednorazowy zakup za 2000 zl
5%
Sumuj wartość swoich zamówień po rejestracji
Zdobądź brązowy rabat od 300 zl
2%
Zdobądź srebrny rabat od 1000 zl
5%
Zdobądź złoty rabat od 2000 zl
10%
Zdobądź platynowy rabat od 3000 zl
15%

Zamów i otrzymaj w zestawie

Darmowy komplet farb
Farby akrylowe na bazie wody
Darmowy komplet pędzli 3 sztuki
Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt
Darmowa lista kontrolna
Zagruntowane płótno na blejtramie
Darmowe elementy mocowania na ścianę
Wygodne mocowanie na ścianę

Malowanie po numerach „ Baletnica”. Ten obraz jest wykonany w stylu Claude'a Maneta. To jest impresjonizm. Obraz wygląda bardzo modnie i nowocześnie. Stworzysz swoje osobiste arcydzieło na płótnie jak prawdziwy artysta. A wyniki twojej twórczości zachwycą i rozgrzeją duszę na długie lata! Obraz przedstawia młodą baletnicę w białej sukni, która wstała na palcach. Tancerka podąża za dźwiękami muzyki, w jej duszy pulsują emocje, które wkrótce zamieni w ruchome piruety i ekscytujące tańce. Ten obraz pozwoli podziwiać niezwykłą magię baletu każdemu, nawet obojętnemu na taniec.

Od niepamiętnych czasów taniec zdobił ludzkie życie. Taniec w swojej najprostszej formie to wyraźny ruch ciała ludzkiego, który zachowuje określony rytm. Ludzie stworzyli taniec jako formę komunikacji artystycznej, sposób wyrażania swoich myśli i uczuć. Nawet w społeczeństwie pierwotnym były tańce. Odtwarzanie procesów pracy, odzwierciedlające ruchy zwierząt, tańce o charakterze magicznym. W nich człowiek zwrócił się do sił natury. Nie mogąc ich wytłumaczyć, modlili się, wyczarowywali, składali im ofiary, prosząc o udane polowanie, deszcz, słońce, narodziny dziecka czy śmierć wroga (nastroje, przeżycia i uczucia) oraz konsekwentne myślenie.

Taniec to dziki kwiat. Został stworzony przez samą naturę. Tam, gdzie jest odpowiednia gleba, rodzi się i kiełkuje. Nie należy go podlewać ani pielęgnować.Ale są też inne kwiaty. Przeszczepiane są z jednego kraju do drugiego, są obserwowane, pielęgnowane, badane i eksperymentowane. Te kwiaty mają szczególny zapach, niesamowite piękno koloru. Tak powiedział Jean-Jor Nover, słynny francuski choreograf.

Przy tworzeniu obrazu artystycznego duże znaczenie ma światopogląd choreografa. Dlatego musi umieć obserwować życie, mieć myślenie asocjacyjne i choreograficzne, z powodzeniem stosować wiedzę z zakresu kompozycji i dramaturgii tańca, być dobrym reżyserem i psychologiem. Analizując cały zbiór zdobytej wiedzy, wrażeń - choreograf ocenia swój punkt widzenia. Umiejętność wyboru tego, co najważniejsze, i przekazania tego widzowi, odgrywa dużą rolę w końcowym efekcie pracy - tworzeniu choreograficznego obrazu.

Balet tancerz jest także mistrzem, artystą, który tworzy obraz. Niezależnie od tego, czy tancerz baletowy jest solistą, czy występuje w corps de ballet, nie może on jedynie mechanicznie wykonywać ruchów i zadań. Musi być jego współautorem.

TWOJA OCENA