Malowanie po numerach Malownicza Austria
Malowanie po numerach Malownicza Austria
Malowanie po numerach Malownicza Austria
Malowanie po numerach Malownicza Austria
Malowanie po numerach Malownicza Austria
Malowanie po numerach Malownicza Austria
Malowanie po numerach Malownicza Austria
Malowanie po numerach Malownicza Austria
Malowanie po numerach Malownicza Austria
search

Malowanie po numerach Malownicza Austria

Brak na stanie
  • Rozmiar: 50x65
  • ilość kolorów: 28
  • Trudność ( od 1 do 5):
  • Fabuła: pejzaż
99,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

wysylka już za...
Kup do 12 - wysyłka z Polski dziś
Gwarancja dostawy na następny dzień
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Darmowy zwrot bez podania przyczyny w ciągu 30 dni
Bezpieczny zakup
Program lojalnościowy! Rabaty się sumują.
Jednorazowy rabat
Jednorazowy zakup za 200 zl
2%
Jednorazowy zakup za 500 zl
3%
Jednorazowy zakup za 1200 zl
4%
Jednorazowy zakup za 2000 zl
5%
Sumuj wartość swoich zamówień po rejestracji
Zdobądź brązowy rabat od 300 zl
2%
Zdobądź srebrny rabat od 1000 zl
5%
Zdobądź złoty rabat od 2000 zl
10%
Zdobądź platynowy rabat od 3000 zl
15%

Zamów i otrzymaj w zestawie

Darmowy komplet farb
Farby akrylowe na bazie wody
Darmowy komplet pędzli 3 sztuki
Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt
Darmowa lista kontrolna
Zagruntowane płótno na blejtramie
Darmowe elementy mocowania na ścianę
Wygodne mocowanie na ścianę

Malowanie po numerach „Malownicza Austria” to przyszłe arcydzieło sztuki, które pozostawi miłe wspomnienia, pomoże spędzić zimowe wieczory i podarować każdemu świąteczny nastrój. Na tym płótnie można namalować kwitnące Alpy, wiejski krajobraz, piękną przyrodę. Kompaktowy rozmiar obrazu pozwoli umieścić go w dowolnym miejscu. Ta wspaniała rzecz z pewnością ozdobi twój dom. Dodatkowo może być bardzo dobrym prezentem dla bliskiej osoby. Z pomocą malowania po numerach „Malownicza Austria” możesz nauczyć swoje dziecko rysowania. To świetna rozrywka połączona z prawdziwą kreatywnością. Odbiorca prezentu będzie chciał ponownie przeżyć te emocje, gdy zostajesz autorem arcydzieła malarstwa.

Decydując się podarować komuś obraz w prezencie, musisz mieć pewność, że twoja niespodzianka będzie przyjemna. W idealnym przypadku obraz przeznaczony dla ukochanej osoby i jej rodziny niesie pozytywną energię. Zgodnie z powszechnym przekonaniem obrazy dobrze jest dawać: - z wizerunkiem pary ludzi, zwierząt, ptaków. To dobry prezent ślubny; - liryczny krajobraz zalany słońcem lub martwa natura bez zwiędłych kwiatów; - górski krajobraz lub statek, który szybuje po spokojnym morzu; - płótna z wizerunkiem żurawia lub bambusa (dla chcących poprawić swoje zdrowie); - z kolorowymi egzotycznymi ptakami - to dobra wiadomość. Chociaż istnieje odwrotna interpretacja: ptaki symbolizują dusze uwolnione z niewoli cielesnej.

Według znaków ludowych, jeśli sprawca uroczystości nie znajduje się wśród namiętnych miłośników malarstwa, lepiej nie dawać: - portrety i ikony - do kłótni dawcy z obdarowanym; - obrazy i antyki w stylu vintage na wesela. Te rzeczy niosą ze sobą silną energię innych ludzi, która może zaszkodzić nowej rodzinie; - obrazy ze smutną lub złowieszczą fabułą, które pozostawiają przygnębiające wrażenie. Ruiny miast, mroczne gotyckie zamki, tajemnicze nocne krajobrazy - to wszystko nie nadaje się na prezent dla drogiej osoby.

Jesteś autorem obrazu, więc masz pełne prawo do zapisania pozdrowień lub życzeń na samym obrazku. Można to zrobić w poezji lub prozie. Ale lepiej zrobić to w oryginalny sposób, aby zaimponować osobie, której prezent zostanie wręczony. Aby to zrobić, pamiętaj o słynnych artystach i jak podpisywali swoje obrazy.Włoski artysta Dosso Dossi w ogóle nie podpisał swoich obrazów, ale zaszyfrował podpis na obrazie. Możesz pożyczyć ten pomysł i zostawić na płotnie symbole i przedmioty, które przynoszą szczęście osobie, której obraz zostanie wrenczony. Na przykład ta osoba kocha białe koty, wtedy możesz narysować małego kota, który będzie harmonizował z ogólnym obrazem, a jednocześnie będzie miał tajne znaczenie.

Mariner Aivazovsky podpisał obrazy na piasku, które zostały przedstawione na płótnie. Możesz również napisać swoje życzenie na piasku lub narysować je tak, jakby pozdrowienie było wyłożone kamieniami. Na przykład pokaż dziecko bawiące się na plaży i malujące pozdrowienia.

TWOJA OCENA