Malowanie po numerach Strasburg

Szczegóły produktu

Rozmiar
40x50
ilość kolorów
28
Trudność ( od 1 do 5)
3
Fabuła
miejskie krajobrazy
Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!
79,00 zł
Brutto
 

Kup do 15:00 – wyślemy dziś!

 

Gwarancja dostawy na dzień następny!

 

Darmowy zwrot

Opis

Malowanie po numerach – wszystko co musisz wiedzieć

Malowanie po numerach – znajdź w sobie artystę

Malowanie po numerach to dziedzina, która powstała z myślą o wszystkich, którzy mają zacięcie artystyczne, marzą o malowaniu obrazów, ale nie mają śmiałości, aby malować samodzielnie od podstaw. To efektywna metoda malowania, dzięki której każdy może poczuć w sobie moc tworzenia i malować jak profesjonalista! Nie musisz posiadać artystycznego wykształcenia, ani kończyć żadnych kursów, nie musisz zgłębiać technik malarskich, ani znać się na analizie i doborze kolorów. Wystarczy rozpakować zestaw malowanie po numerach i podążać za instrukcją.


Painting by numbers – krok po kroku

Każdy zestaw zawiera rozciągnięte na drewnianej ramie, bawełniane płótno z wybranym obrazem. Obraz zawiera delikatne (ale widoczne) obrysy elementów - kształtów, a każdemu z nich przypisany jest numer. W zestawie znajduje się również komplet farb w zgodnych z obrazem kolorach. Każde opakowanie z farbą posiada numer, który odpowiada numerowi na płótnie. W zestawie otrzymasz również pędzelki o grubości włosia odpowiadającej potrzebom konkretnego obrazu po numerach oraz wzornik – miniaturkę obrazu w rzeczywistych kolorach, na której w trakcie pracy możesz sprawdzać, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Co zatem musisz zrobić, żeby namalować obraz po numerach?

  • Miejsce. Znajdź wygodną przestrzeń, w której będziesz mógł oddać się pasji tworzenia. Ułóż ramę z obrazem.

  • Zestaw profesjonalnego artysty. Przygotuj farby, pędzelki, odrobinę wody do płukania pędzelków (nasze farby nie wymagają rozcieńczania, ani mieszania kolorów) i kawałek szmatki lub ręcznika papierowego, aby osuszyć mokry pędzelek.

  • Proces tworzenia. Usiądź wygodnie i maluj. Nie musisz malować całego obrazu na raz. Pudełeczka z farbami mają szczelne wieczka, które umożliwiają zamykanie i ponowne otwieranie – do obrazu możesz więc wracać wielokrotnie i skończyć go w swoim własnym tempie.

  • Prezentacja. Czując zasłużoną dumę z wykonanego dzieła, zamocuj ramę na ścianie i ciesz się wspaniałym efektem. W zestawie znajdują elementy montażowe.

 

Bawełniane płótno jest starannie rozciągnięte na ramie – farby wygodnie się rozkładają, nie zbierają w załamaniach, nie tworzą się plamy, a praca wygląda estetycznie i schludnie. Farby w naszych zestawach to wysokiej jakości ekologiczne farby akrylowe, które bardzo szybko schną. Nie musisz łączyć kolorów, ani rozcieńczać ich wodą. Ich ilość jest precyzyjnie dobrana do potrzeb konkretnego obrazu. Po prostu nabierasz odrobinę farby na pędzelek i malujesz. Sprawdzona jakość farb gwarantuje trwałość użytkową – kolory nie blakną pod wpływem czasu i światła, zachowują nasycone barwy nawet po długim czasie.

 

Malowanie po numerach – dla kogo?

 

Ta kreatywna dziedzina twórcza wpisała się w potrzeby wielu ludzi na świecie. Nie każdy, kto marzył o tworzeniu pięknych obrazów, umiał sobie poradzić z malowaniem od podstaw. Malowanie po numerach pozwala tworzyć każdemu – bez względu na wiek i poziom umiejętności.

 

Malowanie antystresowe. Painting by numbers to doskonała forma relaksu i oderwania myśli od problemów. Skupienie na szczegółach malowanego obrazu, wyciszenie i spokój, który osiągasz podczas malowania, przełoży się na wszystkie sfery twojego życia. W pędzącym, pełnym napięć i nerwów świecie, malowanie po numerach działa jak terapia antystresowa.

 

Kolorowanki dla dorosłych. Twórcze dziedziny sztuki stymulują mózg, wspierają kreatywność, pomagają osiągnąć wyższy poziom koordynacji oko-ręka, rozwijają zmysły estetyczne i pobudzają do działania. Odkryj w sobie pokłady potencjału, o którym nie miałeś pojęcia. Zostań artystą i spełniaj się zawsze wtedy, kiedy poczujesz chęć do malowania.

 

Malowanie dla dzieci. Kreatywność i malowanie jest bardzo istotnym elementem rozwoju dzieci. Kształtuje świadomość, rozwija mózg, wspiera koordynację, integrację sensoryczną i kształtuje rozwój motoryki małej. Pędzel w dłoniach małego artysty to świetna, pełna elementów edukacyjnych zabawa. Wybierz obraz i pomóż dziecku zostać młodym adeptem sztuki.

Obrazy po numerach dla osób starszych. W jesieni życia brakuje czasem zajęć. Starsi ludzie nie zawsze mogą oddawać się pasjom, które zajmowały ich w trakcie całego życia z powodu różnych ograniczeń. Malowanie po numerach to fantastyczna aktywność dla seniorów – wycisza, uspokaja, dba o stymulacje zmysłów, mózgu i koordynacji, no i sprawia mnóstwo radości.

 

Sposób na kreatywne hobby. Znudziły cię twoje wieloletnie pasje? Spędzasz dużo czasu w domu i marzy ci się kreatywne i konstruktywne hobby, z którym poczujesz, że się rozwijasz i nie marnujesz czasu na „puste” rozrywki? Malowanie po numerach to wspaniała, rozwijająca pasja, w której jeden obraz możecie malować całą rodziną. Daj się zarazić sztuką tworzenia!

 

Obrazy po numerach na prezent. Szukasz inspiracji na prezent pod choinkę? Chcesz kupić fajny prezent na Dzień Matki? Chciałbyś kupić ciekawy prezent na urodziny komuś bliskiemu? Okazje można mnożyć. Jeśli chcesz sprawić komuś przyjemność, rozbudzić w kimś duszę kreatywnego artysty – spraw mu najlepszy prezent – kup zestaw do malowania painting by numbers.


Zawartość zestawu

Opinie

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password