Malowanie po numerach Panda na odpoczynku

Szczegóły produktu

Rozmiar
40x50
ilość kolorów
27
Trudność ( od 1 do 5)
3
Fabuła
zwierzęta
Najbliższa wysyłka już
79,00 zł
Brutto
 

Kup do 15:00 – wyślemy dziś!

 

Gwarancja dostawy na dzień następny!

 

Darmowy zwrot

Opis

Malowanie po numerach „Panda na odpoczynku”. Kiedyś pandę można było znaleźć we wszystkich częściach Azji Południowej, ale teraz gatunek ten powoli zanika. Ta piękna istota żyje w lasach liściastych i iglastych z gęstym bambusowym runem na średniogórze Chin. Duża panda ma niezwykłą łapę: z „kciukiem” i pięcioma normalnymi palcami; „Kciuk” to w rzeczywistości zmieniona kość nadgarstka. Namaluj ten obraz i poczuj się częścią dzikiej przyrody. Nie wymaga żadnych umiejętności artystycznych ani doświadczenia, wszystko jest intuicyjnie proste i przejrzyste. W zestawie otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia do stworzenia prawdziwego dzieła sztuki. Zrealizuj swoje marzenie, zamów malowanie po numerach „Panda na odpoczynku”!

Pandy wolą żyć samotnie. Łączą się w pary tylko po to, aby urodzić potomstwo. Wstępnie pandy przygotowują wygodne legowisko, wykładają je liśćmi i gałęziami. Zasadniczo rodzą jedno lub dwa młode. Samica karmi jedno dziecko, które jest silniejsze, a reszta słabszych jest skazana na zagładę. Pandy wyglądają bardzo uroczo, jak ogromne pluszowe zabawki. Ich głowa i tułów są białe, a łapy i uszy czarne. Ponadto wokół oczu pojawiają się czarne plamki. Łapy są krótkie i mają ostre pazury. Gigantyczne pandy żyją tylko w Tybecie i prowincji Syczuan, która znajduje się w Chinach. Siedlisko - obszary górskie porośnięte drzewami z bambusowymi zaroślami.

Pandy to bardzo kapryśne zwierzęta, jeśli chodzi o odżywianie. Ich menu składa się prawie w całości z pędów bambusa, a ponieważ bambus nie jest produktem bardzo pożywnym, zwierzęta muszą go bardzo, bardzo dużo jeść. Wiadomo, że panda może zjeść dziennie około 30 kg pędów bambusa. Bardzo rzadko panda może zjeść jakąkolwiek inną roślinę, a także ptasie jajo, a nawet małe zwierzę, ale jest to raczej wyjątek od reguły. W ogrodach zoologicznych małe pandy są często trzymane razem, chętnie się bawią i zachowują się bardzo przyjaźnie wobec siebie. W naturze pandy nie mają wrogów, ale są w dużym stopniu zależne od warunków środowiskowych. Jeśli ilość bambusa w siedliskach pand zmniejszy się, mogą umrzeć z głodu.

W Chinach przeznacza się bardzo duże fundusze na wsparcie liczby pand. W ogrodach zoologicznych pandy otrzymują specjalne bambusowe ciasteczka. Panda wielka to gatunek zagrożony wyginięciem. Głównym zagrożeniem dla jego przetrwania jest dalsza utrata siedlisk i bardzo niski wskaźnik urodzeń, zarówno w niewoli, jak i na wolności. Szacuje się, że na wolności żyje około 1600 pand.

Zawartość zestawu

  • Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt;
  • Farby akrylowe na bazie wody w zgodnych z obrazem kolorach;
  • Lista kontrolna (powtórzony schemat graficzny do sprawdzania);
  • Instrukcja malowania w języku polskim;
  • Wygodne mocowanie na ścianę;
  • Piękne opakowanie
  • Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny;

Opinie

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password