• -15%

Malowanie po numerach Wiosenny spacer

Szczegóły produktu

Rozmiar
40x50
ilość kolorów
24
Trudność ( od 1 do 5)
3
Fabuła
obrazy ludzi
zwierzęta
Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!
79,00 zł
67,15 zł Zniżka 15%
Brutto
 

Kup do 15:00 – wyślemy dziś!

 

Gwarancja dostawy na dzień następny!

 

Darmowy zwrot

Opis

Malowanie po numerach “Wiosenny spacer”. Obraz jest ciepły, zielony i kolorowy. Dzięki temu arcydziełowi usłyszysz zapach pięknych kwiatów i ryk konia. Zapewne wiele miejskich dziewczyn chciałoby wybrać się na taki spacer i opuścić miejską dżunglę na kilka godzin! Teraz masz taką możliwość.„Wiosenny spacer” to zestaw o średnim stopniu trudności. Elementy o przyjemnej średniej wielkości tworzą wspaniały elegancki wizerunek. Tworzenie obrazu nie zajmuje dużo czasu.Pamiętaj, obrazy malowane własnymi rękami nie tylko ozdobią wnętrze mieszkania, domu, biura, baru czy restauracji, ale na długo pozostaną częścią twojej duszy na płótnie i niezapomnianym wspomnieniem w sercach.

Wiosna to najpiękniejszy, najmilszy i najprzyjemniejszy czas. Pierwsze ciepłe promienie słońca ocieplają i poprawiają nastrój, male krople zachęcają do rytmicznego stukania, a szczególny wiosenny zapach powietrza - nie da się go opisać słowami! Szczególnie piękna przyroda wiosną w lesie - fajnie jest patrzeć, jak budzi się ze snu zimowego! Pierwsze, co czujesz wiosną, jeszcze przed wejściem do lasu - cudowny zapach świeżości. Śnieg jeszcze się nie skończył, ale kopce opadły wyraźnie. W niektórych miejscach widoczny jest pierwszy strumień stopionej wody. Stopniowo trawa zazieleni się tutaj, a sam las wypełni słodki śpiew ptaków - w końcu wróciły do domu po zimowaniu!

Mieszkańcy lasu również budzą się z mroźnych dni: tu na głowie dzięcioła czerwony kapelusz - rytmicznie dziobie korę drzewa. Błysnął tu puszysty ogon wiewiórki: zaczęła już zmieniać swój jaskrawoczerwony zimowy strój na skromny szary. Czasami można nawet zobaczyć zwinnego króliczka, migoczącego wśród krzaków. Zwierzęta i ptaki, tak jak my, chcą się wygrzać w pierwszych ciepłych promieniach.

Wiosna musi długo walczyć z zimą. Dlatego w ciepłe dni mogą nadejść chmury i zacznie się zamieć. A taka konfrontacja może trwać do połowy kwietnia. Jednak bez względu na to, jak bardzo stara się zima, opuszcza ją siła i jest zmuszona zaakceptować swoją porażkę. A potem przychodzi wiosna. Wiosenne deszcze, ciepłe dni wskazują, że nadeszła wiosna. Potwierdza to pierwsza wiosenna burza, po której możemy śmiało powiedzieć, że nadeszła wiosna. Nie ma nic piękniejszego niż wiosenny las. Jest jasny i radosny. Wiosną leśne drzewa i krzewy zakładają nowe ubrania. Na gałęziach znów szeleszczą świeże, zielone liście. Ziemię pod drzewami porasta trawa i miękki mech.

Zawartość zestawu

  • Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt;
  • Farby akrylowe na bazie wody w zgodnych z obrazem kolorach;
  • Lista kontrolna (powtórzony schemat graficzny do sprawdzania);
  • Instrukcja malowania w języku polskim;
  • Wygodne mocowanie na ścianę;
  • Piękne opakowanie
  • Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny;

Opinie

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password