• Wyprzedaż!
  • -20,00 zł

Malowanie po numerach Wróżkowe wilki

Szczegóły produktu

Rozmiar
40x50
ilość kolorów
26
Trudność ( od 1 do 5)
3
Fabuła
dla dzieci
zwierzęta
Najbliższa wysyłka już
89,00 zł
69,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
 

Kup do 15:00 – wyślemy dziś!

 

Gwarancja dostawy na dzień następny!

 

Darmowy zwrot

Opis

Malowanie po numerach „Wróżkowe wilki”. Przez cały czas wilk był uważany za mądre zwierzę, ale jednocześnie kochające wolność. Jeśli jednak wcześniej wilki biegały spokojnie przez otwarte przestrzenie, teraz są wypychane w głuche zakątki lasu. W niektórych krajach wilk zniknął na zawsze, do niektórych powracają po wielu latach. Wilki są monogamiczne i podatne na emocjonalne przywiązanie. Z reguły nigdy nie zmieniają partnerów na innego członka stada. Zanim pojawi się potomstwo, wilki spędzają razem prawie cały czas, liżąc i pocierając pyski. Jeśli jedna z par umrze - druga pozostaje sama. Oto, co mówi nam obraz „Wróżkowe wilki”.

Pewnego ciepłego jesiennego dnia samotny wilk poszedł na polowanie. W oddali zobaczył jelenia, który pozostał w tyle za stadem. Wilk przyjrzał się uważnie, wycelował i już miał wyskoczyć, gdy nagle śnieżnobiały wilk rzucił się na jelenia tuż przed nim. Była taka pełna wdzięku i dumna, a głowę trzymała z godnością. A wilk patrzył i patrzył, w jego oczach był podziw.

Śnieżnobiały wilk spojrzał na niego. Serce wilka biło niezbyt spokojnie, wszystko dookoła ucichło, a ptaki przestały śpiewać. A wilk odwrócił się w jej stronę i nie odważył się ruszyć. Wilk był przestraszony, nie rozumiał, jakie uczucie go ogarnia. Wilk dumnie ukłonił się samotnemu wilkowi i nagle zawył do błękitnego nieba.

Od tego czasu wilk nie był mrocznym samotnikiem, był przepełniony szczęśliwą miłością. Świat stał się jasny i kolorowy. Każdego ranka wilk budził się z pieszczot swojej ukochanej. Stała się jego skarbem, chronił ją przed każdym liściem, a jeśli ludzie wchodzili do lasu, nie pozwalał jej odejść od siebe. Tak bardzo bał się utraty swojej miłości. Minęły dwa lata. Urodziły się trzy małe wilki. Dwa były śnieżnobiałe, a trzeci był jak jego ojciec. Wilk był bardzo szczęśliwy, świat stał się jeszcze jaśniejszy!

Pewnego mroźnego zimowego poranka wilk wędrował po lesie w poszukiwaniu zdobyczy. Nagle usłyszał głośne szczekanie psów, a co gorsza, głos mężczyzny. Wilk natychmiast zrozumiał, z której strony dochodzą te dźwięki i rzucił się do swego domu. Zobaczył trzy psy i mężczyznę… Matka próbowała chronić swoje dzieci, była gotowa oddać za nie swoje życie. Wilk rzucił się na psy, walczył, jak mógł. Ale mężczyzna wyjął wielki karabin. Wskoczył na mężczyznę, ale było już za późno. Cały las usłyszał głośny i przerażający strzał z karabinu. Jego ukochana na zawsze zamknęła oczy i zobaczyła go po raz ostatni. Tego, który dał jej wszystko, miłość i szczęście.

W całym lesie rozległo się gorzkie wycie wilka. Jego serce bolało tak bardzo, że po raz pierwszy łza spłynęła z jego oczu. Minął rok... Wilczki rosły, ale wilk nie mógł zapomnieć o tej, którą kochał i tak bardzo chciał ocalić. Żył tylko dla dzieci, w każdym z nich widział ją, swoją pierwszą miłość.

Zawartość zestawu

  • Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt;
  • Farby akrylowe na bazie wody w zgodnych z obrazem kolorach;
  • Lista kontrolna (powtórzony schemat graficzny do sprawdzania);
  • Instrukcja malowania w języku polskim;
  • Wygodne mocowanie na ścianę;
  • Piękne opakowanie
  • Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny;

Opinie

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password