Twoje Hobby

  • Twój koszyk jest pusty!

Program rabatowy

Czy jesteś stałym klientem naszego sklepu internetowego?

Mamy dla Ciebie świetne wiadomości - zniżki, które możesz wykorzystać podczas zakupu produktów na naszej stronie internetowej. Jak skorzystać z przywilejów? Jest to bardzo proste!
Chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej?
Wszyscy nasi klienci mogą otrzymać rabat już przy drugim zakupie, a każdy kolejny zakup pozwoli zwiększyć jego rozmiar nawet do 15%!

Ponadto możesz skorzystać z takiego rabatu, kupując dowolny towar przedstawiony w naszym katalogu (w tym artykuły promocyjne).
Warto zwrócić uwagę, że przy zakupie produktów z sekcji „wyprzedaż” zniżka i rabat oferowany przez nasz sklep w momencie promocji nie są sumowane, ale dla Państwa korzyści wykorzystywany jest większy rabat, dzięki któremu można dokonać najbardziej opłacalnego zakupu.
ZWRÓĆ UWAGĘ: pamiętaj, aby dokonywać zakupów z tego samego loginu lub podając ten sam adres e-mail, w przeciwnym razie system nie rozpozna Cię jako stałego klienta.
Jak zostać uczestnikiem programu?
Nasze warunki są tak proste, jak to tylko możliwe:
Podczas rejestracji wprowadź wszystkie wymagane dane;
Dokonaj pierwszego zakupu ze swojego konta w naszym sklepie internetowym.
To wszystko!
Jak zbierać bonusy i z nich korzystać?
Aby bonusy były liczone po każdym zakupie, nie zapomnij za każdym razem logować się na stronie, wskazując adres e-mail, za pomocą których została dokonana rejestracja. Zamówienie jest realizowane standardowo, za pomocą formularza na stronie internetowej.
Okres ważności bonusów wynosi 500 dni kalendarzowych od daty zakupu. Po tym okresie kwota rabatu zostanie anulowana, ale możesz zacząć ją ponownie gromadzić w ciągu następnych 500 dni kalendarzowych.
Naliczanie rabatu następuje po dokonaniu zakupu, odpowiednio staje się on aktywny i może być wykorzystany podczas dokonania kolejnych zakupów w naszym sklepie internetowym.
Jeśli dane osobowe wprowadzone podczas procesu rejestracji zmieniły się, możesz je niezależnie zmienić na swoim koncie. Najważniejsze jest zawsze, aby przejść tam przed dokonaniem zakupu i dokonać zakupu po zalogowaniu do konta.
ZWRÓĆ UWAGĘ: jeśli zakupiony przedmiot został zwrócony z jakiegokolwiek powodu, wielkość rabatu otrzymanego w ramach programu na zakup tego produktu jest odejmowana od całkowitej kwoty rabatu dostępnego dla Ciebie.
Jak działa program rabatowy?
Informacje o otrzymanych rabatach i ich wielkości są rejestrowane na indywidualnym koncie użytkownika na naszej stronie internetowej. Po dokonaniu zakupu w ciągu 500 dni będziesz mógł skorzystać z otrzymanego rabatu, którego kwota będzie zależała od wydanej sumy.
Zgromadzona kwota, PLN        ZNIŻKA, %
  Od 150 do 450                           4
  Od 450 do 900                           6
  Od 900 do 1500                         8
Od 1500 i więcej                         10
Jeśli klient nie jest członkiem programu bonusowego, może otrzymać jednorazowy rabat przy zakupie towarów w wysokości 500 PLN.
Kwota jednorazowego zakupu, PLN  ZNIŻKA, %
Od 500 do 1000                                     10
Od 1000                                                 15
Oferujemy również specjalną jednorazową zniżkę na urodziny w wysokości 10%, którą można wykorzystać w ciągu 7 dni przed i 7 dni po urodzinach, pod warunkiem, że w ciągu ostatnich 500 dni klient dokonał przynajmniej jednego zakupu w naszym sklepie.