Miniaturowy domek "Lily's porch"

WIKTORIA z Ruda Śląska właśnie kupiła Miniaturowy domek "Lily's porch".

Twoje Hobby

Twoje Hobby

  • Twój koszyk jest pusty!

Program rabatowy

Czy jesteś stałym klientem naszego sklepuinternetowego?

Mamy dla Ciebie świetne wiadomości - zniżki, które możeszwykorzystać podczas zakupu produktów na naszej stronie internetowej. Jakskorzystać z przywilejów? Jest to bardzo proste!
Chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej?
Wszyscy nasi klienci mogą otrzymać rabat jużprzy drugim zakupie, a każdy kolejny zakup pozwoli zwiększyć jego rozmiar nawetdo 15%!

Ponadto możesz skorzystać z takiego rabatu, kupując dowolnytowar przedstawiony w naszym katalogu (w tym artykuły promocyjne).
Warto zwrócić uwagę, że przy zakupie produktów zsekcji „wyprzedaż” zniżka i rabat oferowany przez nasz sklep w momenciepromocji nie są sumowane, ale dla Państwa korzyści wykorzystywany jest większyrabat, dzięki któremu można dokonać najbardziej opłacalnego zakupu.
ZWRÓĆUWAGĘ: pamiętaj,aby dokonywać zakupów z tego samego loginu lub podając ten sam adres e-mail, wprzeciwnym razie system nie rozpozna Cię jako stałego klienta.
Jak zostać uczestnikiem programu?
Nasze warunki są tak proste, jak to tylkomożliwe:
Podczas rejestracji wprowadź wszystkie wymaganedane;
Dokonaj pierwszego zakupu ze swojego konta wnaszym sklepie internetowym.
To wszystko!
Jak zbierać bonusy i z nich korzystać?
Aby bonusy były liczone po każdym zakupie, niezapomnij za każdym razem logować się na stronie, wskazując adres e-mail, zapomocą których została dokonana rejestracja. Zamówienie jest realizowane standardowo,za pomocą formularza na stronie internetowej.
Okres ważności bonusów wynosi 500 dnikalendarzowych od daty zakupu. Po tym okresie kwota rabatu zostanie anulowana,ale możesz zacząć ją ponownie gromadzić w ciągu następnych 500 dnikalendarzowych.
Naliczanie rabatu następuje po dokonaniu zakupu,odpowiednio staje się on aktywny i może być wykorzystany podczas dokonaniakolejnych zakupów w naszym sklepie internetowym.
Jeśli dane osobowe wprowadzone podczas procesurejestracji zmieniły się, możesz je niezależnie zmienić na swoim koncie.Najważniejsze jest zawsze, aby przejść tam przed dokonaniem zakupu i dokonaćzakupu po zalogowaniu do konta.
ZWRÓĆUWAGĘ: jeślizakupiony przedmiot został zwrócony z jakiegokolwiek powodu, wielkość rabatuotrzymanego w ramach programu na zakup tego produktu jest odejmowana odcałkowitej kwoty rabatu dostępnego dla Ciebie.
Jak działa program rabatowy?
Informacje o otrzymanych rabatach i ichwielkości są rejestrowane na indywidualnym koncie użytkownika na naszej stronieinternetowej. Po dokonaniu zakupu w ciągu 500 dni będziesz mógł skorzystać zotrzymanego rabatu, którego kwota będzie zależała od wydanej sumy.
Zgromadzona kwota, PLN        ZNIŻKA, %
  Od 150do 450                           4
  Od 450do 900                           6
  Od 900do 1500                         8
Od 1500 i więcej                         10
Jeśli klient nie jest członkiem programubonusowego, może otrzymać jednorazowy rabat przy zakupie towarów w wysokości500 PLN.
Kwota jednorazowego zakupu, PLN  ZNIŻKA, %
Od 500 do 1000                                     10
Od 1000                                                15
Oferujemy również specjalną jednorazową zniżkęna urodziny w wysokości 10%, którą można wykorzystać w ciągu 7 dni przed i 7dni po urodzinach, pod warunkiem, że w ciągu ostatnich 500 dni klient dokonałprzynajmniej jednego zakupu w naszym sklepie.