Dla poczatkujących

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Dla początkujących

Nie umiesz rysować? Nigdy nie próbowałeś? Żyjemy w cudownych czasach, kiedy cała wiedza o świecie jest w zasięgu ręki. Nie musisz chodzić do szkoły artystycznej ani opłacać nauczyciela osobistego. Z naszymi zestawami do malowania po numerach szybko się nauczysz. Aby malować po numerach wystarczy postępować zgodnie z numeracją wydrukowaną na płótnie i używać farb wskazanych numerów.

Aby poczuć się komfortowo i docenić swoje mocne strony polecamy rozpocząć malowanie od łatwych obrazów bez wielu drobnych szczegółów. Na przykład z wielkich portretów ludzi. Malowanie takich obrazów jest nie tylko łatwiejsze, ale także szybsze, dlatego efekt swojej pracy będziesz mógł zobaczyć już za kilka dni. Po zapoznaniu się z technikami rysowania możesz przejść do bardziej skomplikowanych obrazów!

Na naszej stronie internetowej prezentujemy także dokładne i zrozumiałe instrukcji do malowania po numerach. A w naszym Blogu znajdziesz dużo porad i podpowiedzi dla początkujących malarzy.

Możesz samodzielnie malować nawet z niewielkim doświadczeniem lub bez niego. Z naszymi zestawami do malowania dobry rezultat jest prawie gwarantowany. Otrzymasz wszystko co jest potrzebne, aby rozpocząć przygodę z malowaniem: wysokogatunkowe płótno na drewnianym blejtramie, farby akrylowe, pędzle o różnych rozmiarach i grubościach.

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password