Opinie klientow

Poziomy trudności

Obrazy painting by numbers są tworzone w kilku poziomach trudności w skali od 1 do 5. Oznaczenia nadawane są obrazom po to, aby w prosty sposób można było dobrać poziom trudności do chęci czy wieku użytkownika. W gruncie rzeczy wszystkie są stosunkowo proste, jednak im wyższy jest poziom zaawansowania, tym mniejsze i drobniejsze pola do kolorowania znajdziesz na obrazie.

Picture

poziom 1-2

To najłatwiejszy poziom trudności. Obrazy w tej kategorii posiadają duże pola do kolorowania, a ilość kolorów jest ograniczona. Poziom odpowiedni już dla dzieci w wieku 6 – 7 lat, sprawdza się w przypadku słabiej widzących osób starszych lub tych z was, którym czasem brakuje cierpliwości na detale. Ten poziom to świetny wybór dla osób początkujących, które chciałby sprawdzić swoje siły w nowym hobby.

Picture

poziom 3

Średni poziom trudności. Obrazy z tej kategorii mają więcej kolorów farb, a kształty do kolorowania na obrazie są mniejsze od powyższych. Nie są jednak nadal szczególnie drobne, więc każdy poradzi sobie z obrazem w tej skali trudności bez większego trudu. Nadaje się prawie dla wszystkich i choć zabiera nieco więcej czasu, to odwdzięcza się ogromną satysfakcją.

Picture

poziom 4-5 

Poziom trudności dla zaawansowanych. Obrazy w tej kategorii posiadają w większości drobne, czasem wręcz bardzo drobniutkie i szczegółowe pola do kolorowania oraz wiele kolorów farb. Wybierając obraz po numerach o tym poziomie zaawansowania, nie spodziewaj się, że pomalujesz go w kilka godzin. Potrzeba na to więcej czasu, dużo precyzji i sporo cierpliwości, ale za to nagroda jest ogromna! Maluj powoli, spokojnie i obserwuj postępy – po każdej sesji powierzchnia obrazu będzie się coraz bardziej zapełniać. A kiedy już skończysz, przetrzesz oczy ze zdumienia – będzie ci trudno uwierzyć, że namalowałeś to spektakularne dzieło samodzielnie.