Opinie klientow

Jak namalować obraz

Malowanie po numerach to relaksująca, odświeżająca i przynosząca mnóstwo satysfakcji aktywność artystyczna, która pochłonęła bez reszty mnóstwo amatorów na całym świecie.


Pierwsze obrazy painting by numbers powstały już w latach 50. minionego wieku, a koncepcję stworzyli Dan Robbins – artysta z USA i jego przyjaciel - Maks S. Klein, który był producentem farb akrylowych. Dziś malowanie po numerach jest popularne w wielu krajach i ma coraz większe grono wiernych fanów.

Picture
Picture

Czy do malowania po numerach muszę posiadać zdolności artystyczne?


Absolutnie nie! I to jest w tym najpiękniejsze. Żeby namalować piękny obraz po numerach o dowolnej tematyce, wystarczy trochę czasu, odrobina cierpliwości i chęci. Tło każdego z obrazów posiada nadrukowane kształty z numerycznymi oznaczeniami.


Numery odpowiadają numerom na wieczkach pojemniczków z farbami. Jedyne, co musisz zrobić, to sięgać po kolejne kolory i malować – zupełnie jak w kolorowance - oznaczone nimi kształty na obrazie w dowolnej kolejności.

Zaskoczy cię fakt, jakie to proste i jak perfekcyjne dzieło wyjdzie spod twoich rąk.

Picture

Malowanie po numerach udaje się każdemu!

Painting by numbers to aktywność, przeznaczona dla dzieci, dorosłych i osób starszych – z malowaniem poradzi sobie każdy, kto potrafi utrzymać w dłoni pędzel.

Nie musisz mieć zdolności artystycznych, ani żadnego doświadczenia w malowaniu obrazów czy rysowaniu. Nie potrzebujesz żadnych talentów.


Kupując wybrany obraz, otrzymujesz z nim w komplecie zestaw farb w potrzebnych kolorach oraz ilościach i zestaw pędzelków w różnych kształtach i rozmiarach. To bardzo łatwe i zawsze się udaje.

Nie wiesz jak zacząć? Chętnie ci pomożemy!

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy sobie poradzisz, jeśli nie wiesz jaki obraz wybrać dla siebie na początek, skontaktuj się z nami – z przyjemnością wesprzemy twój wybór i pomożemy dopasować poziom trudności obrazu do twoich możliwości.

Oddaj się cudownej pasji tworzenia, wykorzystaj wolne chwile w twórczy, kreatywny sposób i przekonaj się, jakie to proste.


UWAGA! To uzależniające! Jak zaczniesz, nie będziesz mógł przestać ;)

Picture