Dodatki

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-24 z 37 pozycji

Aktywne filtry

W dziale Akcesoria znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do twórczych poszukiwań. W końcu trzeba się zgodzić, że w każdej formie sztuki główny sekret zawsze polega nie tylko na wielkiej inspiracji, ale także na drobnych szczegółach technicznych.

Malowanie obrazu na kolanach jest bardzo niewygodne. Układając obraz na stole pod kątem ryzykujesz że obraz ci spadnie. Żeby malować profesjonalnie i wygodnie koniecznie zaopatrz się w sztalugę. Korzystanie ze sztalugi znacznie ułatwi proces malowania i pozwoli całkowicie się skupić na swojej pasji.

Namalowany obraz jest piękny sam z siebie. Ale ważnym jest uchronić jego powierzchnię przed starzeniem, wyschnięciem, pękaniem, wilgocią lub pleśnią. Lakiery prezentowane w naszym sklepie służą same do tego. Nasze lakiery są nietoksyczne i wykonane z materiałów bezpiecznych chemicznie.

No i wreszcie pędzle malarskie. Ich rodzajów istnieje chyba milion. Oczywiście w naszych zestawach do malowania po numerach są już pędzle. Ale jeśli poważnie zdecydujesz się zacząć rysować, potrzebujesz pędzli o różnych grubościach i kształtach włosia. Umożliwia to wygodną pracę, malując odpowiednio duże lub małe obszary płótna za pomocą prawidłowo dobranego szerokiego lub wąskiego pędzla.

Dla profesjonalnego wykończenia twojego własnego obrazu niezbędna też jest rama. Rama do obrazu pozwala podkreślić zalety obrazu, skupić się na szczegółach i technikach malowania oraz stworzyć idealny widok całego utworu. Rozmiar ramy musi odpowiadać rozmiarowi płótna. Czasami sama rama jest prawdziwym dziełem sztuki.

W naszym sklepie oferujemy akcesoria wysokiej jakości, dzięki którym poczujesz się prawdziwym artystą.

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password