Rozumiemy że każdy czasami może zmienić zdanie odnośnie zakupionych towarów. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby proces zwrotu i wymiany towarów był łatwy, szybki i sprawiał przyjemność. Dbamy o to aby zakupione w naszym sklepie towary jak najlepiej odpowiadały twoim oczekiwaniom i potrzebom.

Jako konsument zgodnie z prawem możesz odstąpić od umowy sprzedaży towarów zawartej na odległość za pośrednictwem sklepu internetowego twoje-hobby.pl bez podania przyczyny. W celu skorzystania z tego prawa powinieneś w terminie 30 dni od dnia otrzymania zamówienia złożyć oświadczenie mailowo na adres twojehobbypl@gmail.com poprzez wypełnienie Formularza Zwrotu. Zwrot towaru jest bezpłatny.

W razie zwrotu towaru my niezwłocznie, jednak nie później, niż 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, (formularza zwrotu), zwracamy wpłacone środki. Używamy takiego samego sposobu płatności, jakie wybrałeś podczas zakupu, chyba że wyrazisz zgodę na inny sposób płatności przy wypełnieniu formularza zwrotu. Mamy prawo wstrzymać się od zwrotu płatności do momentu otrzymania zwracanego towaru lub dowodu jego odesłania.

Zwracany towar powinien zostać zapakowany w sposób odpowiedni do transportu. Zwracany towar musi być kompletny, w stanie niezmienionym, w oryginalnym nieotwartym opakowaniu i nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Zgodnie z Ustawą nie przyjmujemy do zwrotu towarów, wyprodukowanych według specyfikacji klienta i służących do zaspokojenia jego indywidualnych potrzeb. W naszym sklepie takimi towarami są zestawy do malowania po numerach z własnego zdjęcia klienta.


W terminie 30 dni od dnia otrzymania zamówienia możesz wymienić zakupiony towar na inny dostępny w sklepie. W trakcie procedury wymiany towaru potrzebujesz wypełnić Formularz Wymiany i odesłać na adres mailowy twojehobbypl@gmail.com Jeżeli wybrany towar na wymianę jest w takiej samej cenie jak towar uprzednio zakupiony, wymiana towaru jest bezpłatna.

W przypadku, gdy cena wybranego na wymianę towaru jest wyższa niż uprzednio zakupionego towaru różnice w cenie można uregulować używając jednej z dostępnych form płatności. Zwracany do wymiany towar powinien zostać zapakowany w odpowiedni sposób dla transportowania. Zwracany do wymiany towar musi być kompletny, w stanie niezmienionym, w oryginalnym nieotwartym opakowaniu i nie może nosić żadnych śladów użytkowania.

Procedura wymiany towaru nastąpi niezwłocznie, ale nie później 14 dni od daty doręczenia nam przesyłki z zakupionymi uprzednio towarami lub otrzymania potwierdzenia o odesłaniu takiej przesyłki oraz zaksięgowaniu ewentualnej różnicy w cenie pomiędzy wymienianymi towarami. W razie jakichkolwiek pozostałych pytań jesteśmy do dyspozycji mailowo lub telefonicznie.