Malowanie może być proste

Twoje Hobby to szczególne miejsce, w którym spotkały się miłość do sztuki i tworzenia oraz chęć dzielenia się z wami tym, co najlepsze. Nasza oferta to bogaty wybór zestawów kreatywnych – malowanie po numerach, zestawy do tworzenia diamentowych mozaik i inne.

Obrazy do malowania po numerach to modny trend, który pokochali ludzie na całym świecie. Nie musisz mieć talentu, kończyć ASP, ani posiadać szczególnych zdolności, by malować.

Wystarczy czas, cierpliwość i staranność – obrazy do malowania po numerach to nowa dziedzina sztuki, która pozwoliła wkroczyć do artystycznego świata każdemu, kto tego pragnie. Ty też możesz tworzyć wspaniałe obrazy w zaciszu własnego domu.

Staramy się dla Ciebie! 

quality

Najwyższa jakość

U nas masz pewność, że kupisz produkty najwyższej jakości – wyłącznie sprawdzone marki, świetne płótna, doskonale farby i czytelny druk. Z nami zawsze ci się uda!

canvas

Bogata oferta

W naszym sklepie znajdziesz każdy temat, o namalowaniu którego tylko możesz pomarzyć. Śledzimy wszystkie bieżące trendy, ale nie zapominamy o ponadczasowej klasyce!

eco

Ekologiczność

Nasze produkty spełniają wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa i posiadają stosowne atesty oraz certyfikaty.
delivery

Szybka wysyłka

Czas realizacji zamówień zredukowaliśmy do minimum. Zamówienie złożone do godziny 12:00 otrzymasz następnego dnia roboczego.

price

Uczciwe ceny

Gwarantujemy uczciwe ceny i najlepszy stosunek cena do jakości.

test

Sprawdzony producent

Wierzymy, że najwyższa jakość produktów idzie w parze z zadowalającym rezultatem. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu.