Serwis Przelewy24.pl jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i sklepem Twoje-hobby.pl. Dzięki serwisowi jest możliwość dokonywania płatności przy wykorzystaniu:

  • Karty kredytowej (Visa, Mastercard)
  • Szybkich przelewów (ponad 10 banków)
  • Blika

Opłata zamówienia pośrednictwem serwisu Przelewy24 jest najszybszym sposobem opłaty w naszym sklepie internetowym. Płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie w ciągu kilku minut. Za tą formę płatności nie jest pobierana żadna opłata. A pełna automatyzacja procesu sprawia, że transakcja przebiega intuicyjnie.


Za zamówione towary można zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym podając w tytule przelewu numer zamówienia.

Dane do przelewu
Odbiórca Twoje Hobby sp z oo
Konto: PL 38 1240 6159 1111 0010 8691 3725
Adres: Mariana-Pisarka 28 03-984

W tytule płatności prosimy podać dane niezbędne do zrealizowania zamówienia: numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby składającej zamówienie. Zaksięgowanie kwoty zazwyczaj odbywa się następnego dnia jednak w zależności od Banku może potrwać do 3 dni roboczych. Po dokonaniu przelewu na konto obowiązkowym jest wysłanie potwierdzenia opłaty drogą mailową na twojehobbypl@gmail.comZamówienia które są dostarczane kurierem opłaca się gotówką wraz z kwotą za dostawę kurierską w momencie otrzymania paczki. Opłata kurierowi jest możliwa wyłącznie gotówką. Zwracamy też uwagę że kurier nie jest zobowiązany mieć przy sobie gotówkę i aby uniknąć z tego powodu sytuacji utrudniających opłatę uprzejmie prosimy o przygotowanie sumy gotówki bez reszty zgodnie z kwotą zamówienia.


Gotówką można opłacić zamówienie w razie odbioru osobistego z naszego magazynu. Nasz magazyn znajduje się pod adresem: ul. Peonii 20/23 04-794 Warszawa. Zapraszamy po odbiór zamówień w godzinach pracy pn-pt z 10:00 do18:00. Poprzednio odbiór osobisty obowiązkowo trzeba uzgodnić telefonicznie za numerem 537482625. Aby ułatwić proces odbioru zamówienia prosimy o przygotowanie odliczonej sumy pieniędzy bez reszty zgodnie z kwotą zamówienia. Niestety nie ma możliwości opłaty zamówienia kartą płatniczą przy odbiorze własnym z magazynu. Za utrudnienia przepraszamy.