Opinie klientow
Picture

Obraz z własnego zdjęcia

Malowanie po numerach to również możliwość wykorzystania własnego zdjęcia. Masz ochotę stworzyć obraz w oparciu o ulubioną fotografie? To łatwiejsze niż myślisz! Nie ma znaczenia, czy mowa tu o zdjęciu z wakacji, fotografii bliskiej Ci osoby, portrecie przodka czy zdjęciu ślubnym. Wybierz fotografię, a nasi eksperci zmienią ją w podzielone na sektory płótno. W oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie dobierzemy również paletę barw, które najlepiej oddadzą kolory dostarczonego przez Ciebie zdjęcia. Do całości dołączymy przystępnie napisaną instrukcję, dzięki której stworzysz niezwykłe dzieło inspirowane rodzinną pamiątką.

Malowanie po numerach obrazu wykonanego na podstawie własnego zdjęcia daje jeszcze większą frajdę niż korzystanie z gotowych wzorów. Efektem Twojej pracy będzie bowiem niepowtarzalne dzieło, które ozdobi ścianę Twojego mieszkania, ciesząc przy tym oczy wszystkich domowników. Jeśli chcesz sportretować bliską Ci osobę, namalować widok z okna bądź uwiecznić panoramę swojego miasta - malowanie po numerach według własnego zdjęcia z pewnością spełni Twoje oczekiwanie! To świetny pomysł dla tych, którzy mają już pewną wprawę w podobnych zajęciach. To także obiecujący przedsmak wielkiej przygody z samodzielnym malowaniem. Zasugerowane przez nas kolory staną się bowiem cenną inspiracją, dzięki której spojrzysz ma otaczający Cię świat zupełnie innym okiem – okiem artysty.

Czy każde zdjęcie można namalować po numerach?


Zastanawiasz się, czy zdjęcie które chcesz przenieść na płótno jest odpowiednie? Uspokajamy, jedynym kryterium jest tutaj jakość. Jeśli wybrana przez Ciebie fotografia jest dobrej jakości, z pewnością uda się z niej wykonać obraz do malowania po numerach. Metoda ta umożliwia własnoręczne namalowanie niemal każdego obrazu na wzór fotografii. Warto jednak pamiętać, że wiele zależy też od poziomu zaawansowania osoby, która podejmie się tego wyzwania. Jeśli jesteś osobą początkującą, lepiej wybierz zdjęcie z małą ilością szczegółów. Dzięki temu realizacja obrazu będzie zdecydowanie łatwiejsza i nie zniechęci Cię do kolejnych przygód z malowaniem po numerach.

Jak wygląda realizacja zamówienia krok po kroku? Zdjęcie prześlij do nas mailem bądź przy pomocy formularza kontaktowego, który znajdziesz tutaj. Pamiętaj, by wybrana przez Ciebie fotografia była dobrej jakości. Po otrzymaniu zdjęcia sprawdzimy, czy jest ono wystarczająco dobre oraz ocenimy, jaki rozmiar obrazu możemy wyprodukować na jego podstawie. Po zaakceptowaniu przez Ciebie parametrów obrazu, wystawimy rachunek. Następnie, po otrzymaniu opłaty, przystąpimy do realizacji zamówienia. Pierwszym jego etapem jest stworzenie projektu obrazu. Wyślemy Ci go, a po akceptacji rozpoczniemy druk obrazu. Zlecenie będzie gotowe w 7-15 dni. Oferujemy darmową dostawę! Zachęcamy do zamówienia u nas obrazu do malowania po numerach na podstawie własnego zdjęcia. To nietuzinkowa ozdoba oraz doskonały pomysł na atrakcyjny prezent dla bliskiej osoby.