Stawiamy na uczciwość

W Twoim Hobby stawiamy na rzetelność. Co to dla nas oznacza?

Przede wszystkim rozumiemy prawa rynku i wiemy, że współpraca z nami musi przebiegać bezproblemowo, gładko, sprawnie i w taki sposób, aby nasi kontrahenci czerpali z niej wymierne korzyści.

Jeśli te ideały są bliskie również tobie, zapraszamy do współpracy – skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!

Wybierz Twoje Hobby i realizuj swoje pasje z uśmiechem!

Jesteśmy importerem i dystrybutorem, współpracujemy ze sprawdzonymi – wiodącymi na rynku obrazów do malowania po numerach – producentami obrazów. Trwałe relacje biznesowe znajdują odzwierciedlenie nie tylko w jakości oferowanych przez nas obrazów po numerach, ale również w przebiegu współpracy.

Zamawiany towar otrzymujemy w możliwie krótkim czasie, mamy solidne zapasy magazynowe, które pozwalają nam sprawnie realizować zamówienia naszych klientów, no i wszystkie produkty oferujemy w najlepszych cenach rynkowych.

Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Oferujemy różne formy kooperacji:

  • Hurt – nawiąż z nami stałą współpracę i czerp korzyści z programów rabatowych dla odbiorców hurtowych.
  • Detal – obsługujemy tysiące zamówień detalicznych, zdobywając serca klientów w całej Polsce, Europie i USA.

W każdej z opcji prowadzimy korzystne programy rabatowe i zniżkowe. Podliczamy progi sprzedaży, dzięki którym możecie kupować u nas z większym zyskiem.

Dbamy o to, aby nasza oferta obrazów do malowania po numerach była jak najbogatsza. Jeśli jednak twoi klienci szukają czegoś innego, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł dokonać u nas zamówienia indywidualnego.

Z nami zyskujesz bezpośredni dostęp do katalogu producenta, z którego wybierasz te motywy obrazów, których szukasz. Dzięki korzystnej współpracy możesz wyprzedzić konkurencję, oferując swoim odbiorcom ciekawszą ofertę

Na życzenie realizujemy zamówienia indywidualne. Z nami możesz oferować swoim klientom obrazy po numerach ze zdjęć, które sam wybierzesz. Jeśli masz zdjęcie pejzażu, zwierząt lub innego, atrakcyjnego motywu, współpracując z nami możesz zlecać druk swojego motywu bezpośrednio u producenta.

Oferujemy sprawdzone formy dostaw w Polsce i na terenie całej Europy. Bezpiecznie zapakowane produkty dotrą w krótkim czasie pod wskazany adres.

Naszym partnerom biznesowym oferujemy daleko idące wsparcie marketingowo – reklamowe. Nasi klienci mogą korzystać z profesjonalnych zdjęć, wysokiej jakości reklamowych filmów video i wspierać się naszymi opisami produktów. Ponadto, jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, kiedy chcecie o coś zapytać.

Co z nami zyskasz?

Najniższe, hurtowe ceny

Nie ponosimy kosztu pośredników, a oferowane przez nas ceny są wypracowanymi na bazie wieloletnich współpracy kontraktami z producentami. Nie przepłacaj, jeśli nie ma takiej potrzeby – kupuj tanio.

Kompleksowe wsparcie

Nasz zespół specjalistów jest zawsze do waszej dyspozycji. Pracownicy Twojego Hobby to pasjonaci i profesjonaliści, którzy wiedzą o naszej branży wszystko.

Elastyczne dostosowanie form współpracy

Współpracujemy z detalistami, małymi firmami, wielkimi sklepami, sieciami sprzedażowymi oraz hurtowniami. Z nami zawsze możesz negocjować i ustalać specyfikę naszej kooperacji.

Najwyższa jakość na rynku

Znamy naszą branżę od podszewki, znamy wszystkich producentów i sprawdziliśmy wiele produktów trzymając je w rękach. Nie ryzykuj – wybierz to, co pewne.