Opinie klientow

Sprzedaż hurtowa

Zapraszamy sklepy, dystrybutorów, punkty sprzedaży, organizacje pozarządowe, szkoły, przedszkola, domy seniora i spokojnej starości do współpracy. Z nami zapewnisz uczniom, podopiecznym lub klientom wspaniałe zajęcie, które przyniesie im mnóstwo korzyści.

Dla współpracujących z nami partnerów przewidzieliśmy atrakcyjną politykę rabatową i ceny hurtowe.

Picture
Picture

Zawsze tak, jak potrzebujesz:


  • Obrazy na sosnowym blejtramie lub bez ramy.
  • Do wyboru dwa najpopularniejsze formaty: 40x50 cm i 30x40 cm.
  • Setki popularnych wzorów: motywy zwierzęce, florystyczne, architektoniczne, martwa natura, reprodukcje znakomitych dzieł i światowych klasyków, abstrakcja, tematy dla dzieci i wiele innych.
  • Wysokiej jakości, profesjonalne płótna.
  • Doskonałej jakości farby akrylowe - antyalergiczne, ekologiczne.
  • Obsługa indywidualnych zamówień – druk obrazów ze wskazanych zdjęć.
  • Dynamiczna oferta - stały dopływ nowych wzorów.

Dlaczego warto wybrać nas

Picture

01. Najwyższa jakość

Nasze obrazy nie są sprowadzane i nie kupujemy ich od pośredników. Jesteśmy producentem obrazów po numerach.

02. Nieograniczone możliwości wyboru

W naszej ofercie w stałej sprzedaży znajduje się około 1500 atrakcyjnych wzorów. Dobieramy je zgodnie z wynikami badań rynku, śledząc trendy popularności i najchętniej wybierane przez klientów motywy. Szeroka oferta pozwala bez trudu znaleźć obrazy po numerach w dowolnej tematyce.

03. Wydrukujemy motywy, które wybierzesz

Nie znalazłeś szukanego wzoru? Wydrukujemy motywy, które wybierzesz. Dysponujemy licznymi wzorami, które jeszcze nie znalazły się w naszej ofercie, ale z przyjemnością wydrukujemy je na zamówienie – takich motywów posiadamy do wyboru ponad 30000.

04. Unikalny obraz

Unikalny obraz painting by numbers na zamówienie? Nie ma problemu! Możemy wydrukować dowolny – przesłany przez klienta motyw w wybranym wymiarze.

Współpraca z TWOIM HOBBY zawsze się opłaca!

Dzięki temu, że jesteśmy producentem, unikasz płacenia prowizji pośrednikom. To znajduje również przełożenie w prezentowanym przez nas poziomie – mamy pełen wpływ na kontrolę jakości podczas każdego z etapów produkcji, nasze obrazy są więc absolutnie perfekcyjne i dopracowane.

Zapewniamy elastyczne formy współpracy, w których dbamy o to, aby przebiegała ona w przyjaznej, partnerskiej atmosferze, z nastawieniem na obopólne korzyści. Gwarantujemy wsparcie marketingowe. Zamówienia realizujemy nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie.

Mamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na tysiące zrealizowanych z sukcesem zamówień i mnóstwo zadowolonych klientów. Dołącz do tego grona. Zapraszamy do kontaktu.

Picture
Picture
Jesteś zainteresowany współpracą? Zachęcamy do kontaktu!
Twoje Hobby, Postępu 19, 02-676 Warszawa, Poland
Twoje Hobby, Postępu 19, 02-676 Warszawa, Poland
+48793342401
+48793342401
sklep@twoje-hobby.pl
sklep@twoje-hobby.pl
Pracujemy pon-pt 9:00-17:00
Pracujemy pon-pt 9:00-17:00