Opinie klientow

Wybierz to, co najlepsze

Malowanie po numerach to dziedzina, która podbiła świat. Wraz ze wzrostem jej popularności, pojawiło się mnóstwo ofert i sklepów, które sprzedają obrazy tego typu.

Sprawdzony produkt to świetna jakość, dopracowane szczegóły i perfekcja, która zaowocuje twoją satysfakcją. Dlatego kupuj w pewnych źróach – wybierz najlepszą jakość w uczciwej cenie.

Wybierz sprawdzone obrazy do malowania po numerach! Nasze produkty to asortyment najwyższej jakości renomowanych producentów. Staranny szkic obrazu z odpowiednimi numerkami i perfekcyjnym odwzorowaniem próbnika, ekologiczne płótno gotowe do sprawiania ci radości.

Wybierz Twoje Hobby i realizuj swoje pasje z uśmiechem!

Sprzedaliśmy już tysiące obrazów do malowania po numerach. Widzieliśmy produkty wielu producentów z różnych źródeł. Mieliśmy okazję przekonać się, że niska jakość idzie w parze z marnym rezultatem malowania. Nie inwestuj swoich pieniędzy w niepewne produkty i nie trać czasu na żmudne, wielogodzinne malowanie obrazu, który przez marną jakość tylko cię zniechęci. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i starannej weryfikacji produktów. U nas kupujesz wyłącznie sprawdzone marki – świetne płótna, doskonałe farby i czytelny druk. Z nami zawsze ci się uda!

Nieustannie trzymamy rękę na artystycznym pulsie. Obrazy malowane po numerach to dynamiczna dziedzina, w której wciąż wiele się dzieje. Dlatego dbamy o to, aby nasza oferta była zawsze aktualna. Śledzimy bieżące trendy i sprowadzamy dla was wiele nowości. W Twoim Hobby znajdziesz każdy temat, o namalowaniu którego marzysz. Bogata oferta stale rośnie, a my nie ustajemy w wysiłkach, żeby dawać naszym klientom jeszcze więcej.

W dobie konieczności dbania o naszą wspólną planetę dokładamy starań, aby każdy oferowany przez nas obraz do malowania po numerach powstawał z poszanowaniem potrzeb ekologii:

        Płótna ze 100% ekologicznej bawełny.

        Ramy z naturalnego drewna, pozyskanego ze zrównoważonych lasów.

       Ekologiczne farby akrylowe nowej generacji na bazie wody – bez zapachu, nietoksyczne, biodegradowalne, hipoalergiczne i w pełni bezpieczne. Nasze produkty spełniają wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa i posiadają stosowne atesty oraz certyfikaty. Malowanie po numerach z Twoim Hobby jest bezpieczne dla dzieci, kobiet w ciąży, alergików oraz zwierząt.

Błyskawiczna wysyłka

Po złożeniu zamówienia na pewno każdy nie może się doczekać, żeby oddać się procesowi twórczemu. Dlatego realizacja zamówień i wysyłki u nas została skrócona do minimum! Obrazy do malowania po numerach będą u ciebie błyskawicznie:

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 w dni robocze są wysyłane tego samego dnia.

        Zamówienia złożone po godzinie 12:00 w dni robocze są wysyłane kolejnego dnia.

        Zamówienia złożone w weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy są wysyłane w kolejnym dniu roboczym.

Nie przepłacaj, jeśli nie ma takiej potrzeby

Ceny obrazów do malowania po numerach w Twoim Hobby są odzwierciedleniem realiów rynku. Nie daj się nabić w butelkę. Nie podwyższamy sztucznie cen i nie mamy żadnych finansowych zobowiązań wobec naszych partnerów. Ceny w naszym sklepie to koszty zakupu. U nas kupisz obrazy po numerach w korzystnej cenie!

Nie popełnij błędu! Uważaj na oszustów!

Nie daj się zwieść nieuczciwym sprzedawcom. Nie trać czasu i pieniędzy, tylko wybieraj rozsądnie. W wielu sklepach, możemy znaleźć  sprzedaje wyjątkowo niskiej jakości. Jak je rozpoznać?

        Luźne płótno – spowoduje bardzo niską jakość efektu końcowego, nie sposób starannie rozprowadzić na takim płótnie farb.

        Krzywa rama lub jej brak – o efekcie końcowym decyduje każdy drobiazg, wszystkie razem składają się na całość produktu.

        Wyschnięte farby – resztki farb w byle jakich opakowaniach, farby przechowywane w nieodpowiednich warunkach termicznych, których de facto nie da się użyć.

        Nienaturalne, najtańsze materiały – źle dobrany podkład nigdy nie będzie wyglądał dobrze. Ponadto, wszyscy powinniśmy iść pod rękę z ekologią. Dla niej każdy nasz codzienny wybór ma znaczenie – wybieraj więc rozsądnie. · Niska jakość obrazów – rysunek z numerami jest rozmyty, niestaranny, zawiera błędne numery lub nie odpowiada wizerunkowi wzornika. Z takiego obrazu po numerach nic ci nie wyjdzie.

        Niska jakość pędzli – wypadające włosie, włosie osadzone bardzo rzadko, nierówno obcięte włosie – jakość pędzelków przekłada się na precyzję malowania.