Opinie klientow

wwf polska

Odpowiedzialni społecznie. Drugą fundacją, z którą współpracujemy, przekazując część dochodu z każdej zrealizowanej w sklepie TWOJE HOBBY transakcji, jest fundacja Food for Life Global (FFLG), której głównym celem działania jest rozwiązywanie problemu głodu w najbardziej obciążonych i dotkniętych kryzysem, biedą i głodem rejonach świata.

Robiąc u nas zakupy, pomagasz dostarczać pożywienie głodnym, chronisz najbardziej bezbronnych i biednych oraz wspierasz ratowanie zwierząt i planety. 


Fundacja FFLG już od lat 70. ubiegłego wieku dostarcza wegańskie posiłki do ponad 60 najbiedniejszych krajów na całym świecie. Każdego dnia wolontariusze FFLG zapewniają 2 miliony darmowych posiłków roślinnych dla dotkniętych niedożywieniem.

Picture
Picture

Ponadto FFLG otacza opieką i wsparciem osoby w kryzysie bezdomności, dzieci w trudnej sytuacji życiowej w całych Indiach oraz ofiary klęsk żywiołowych na całym świecie. Do tej pory FFLG rozdysponowało ponad 7 miliardów (!) posiłków, stając się organizacją o największym zasięgu na świecie.


Projekty FFLG obejmują także ratowanie zwierząt oraz długoterminową opiekę nad nimi. Fundacja zajmuje się również edukacją, rozpowszechniając wiedzę o tym, jak żyć bliżej natury, unikając destrukcyjnego wpływu na środowisko.

Dlaczego warto wspierać Food for Life Global?

Picture

Warunków mieszkaniowych

Pomaga poprawić warunki mieszkaniowe najbiedniejszych warstw ludności na całym świecie.

Picture

Potrawy roślinne

Dostarcza dania roślinne, ratując życie tym, którzy nie mieliby szansy bez nich przeżyć i żyć dalej.

Picture

zmienia los ludzi

Wspiera niwelowanie różnic społecznych, pomagając odmienić los osób w kryzysie bezdomności.

Picture

propaguje wiedzę

Szerzy piękne idee i propaguje wiedzę, dzięki którym Ziemia może stać się lepszym miejscem do życia.