Młoda baletnica
Młoda baletnica
Młoda baletnica
Młoda baletnica
Młoda baletnica
Młoda baletnica
Młoda baletnica
Młoda baletnica
Młoda baletnica
Młoda baletnica
Młoda baletnica
Młoda baletnica
search

Młoda baletnica

W magazynie
  • Rozmiar: 30x40
  • ilość kolorów: 15
  • Trudność ( od 1 do 5):
  • Fabuła: abstrakcja obrazy ludzi
59,00 zł
Brutto
Ilość

wysylka już za...
Kup do 12 - wysyłka z Polski dziś
Gwarancja dostawy na następny dzień
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Darmowy zwrot bez podania przyczyny w ciągu 30 dni
Bezpieczny zakup
Program lojalnościowy! Rabaty się sumują.
Jednorazowy rabat
Jednorazowy zakup za 200 zl
2%
Jednorazowy zakup za 500 zl
3%
Jednorazowy zakup za 1200 zl
4%
Jednorazowy zakup za 2000 zl
5%
Sumuj wartość swoich zamówień po rejestracji
Zdobądź brązowy rabat od 300 zl
2%
Zdobądź srebrny rabat od 1000 zl
5%
Zdobądź złoty rabat od 2000 zl
10%
Zdobądź platynowy rabat od 3000 zl
15%

Zamów i otrzymaj w zestawie

Darmowy komplet farb
Farby akrylowe na bazie wody
Darmowy komplet pędzli 3 sztuki
Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt
Darmowa lista kontrolna
Zagruntowane płótno na blejtramie
Darmowe elementy mocowania na ścianę
Wygodne mocowanie na ścianę

Malowanie po numerach „Młoda baletnica” – to okazja, by cieszyć się sztuką profesjonalnego rysunku i zrobić pierwszy krok w kierunku opanowania nowego gatunku. Możesz z łatwością namalować niezwykle piękny obraz, nawet jeśli nie masz skłonności artystycznych. Dodatkowo może służyć jako świetna dekoracja domu. Płótno jest wykonane w stylu impresjonizmu Claude'a Maneta. Obraz wygląda bardzo nowocześnie, pięknie, a jednocześnie delikatnie i zmysłowo. Będziesz mógł narysować elegancką baletnicę. To płótno będzie wyglądało bardzo dobrze w twoim pokóju dziennemu i przyniesie przyjemne emocje za każdym razem, gdy na nie spojrzysz. W końcu to arcydzieło jest tworzone ręcznie i wywołuje dobre wspomnienia.

Balet to jeden z najbardziej znanych rodzajów sztuk performatywnych. Oparty jest na fabule, w której opowiadana jest historia, ale artyści nie mówią ani słowa: przekazują sens poprzez ruch. W ten sposób słynny kompozytor Adolf Adam w słynnym balecie „Giselle” opowiada o tragicznych losach wiejskiej dziewczyny, która umiera z nieodwzajemnionej miłości. Taniec istnieje od wielu tysiącleci, a balet ma dopiero około 500 lat. Balet narodził się we Włoszech, w okresie renesansu, gdzie wszystkim świętom towarzyszyły wesołe tańce. Balet zyskał klasyczny wygląd we Francji. Król Ludwik XIV wydał dekret założycielski Królewskiej Akademii Tańca. Król tańczył w głównej części baletu i był centralną postacią tańca.

Ludzie stworzyli taniec jako formę komunikacji artystycznej, sposób wyrażania swoich myśli i uczuć. Nawet w społeczeństwie pierwotnym były tańce. Odtwarzanie procesów pracy, odzwierciedlające ruchy zwierząt, tańce o charakterze magicznym. W nich człowiek zwrócił się do sił natury. Przy tworzeniu obrazu artystycznego duże znaczenie ma światopogląd choreografa. Dlatego musi umieć obserwować życie, mieć myślenie asocjacyjne i choreograficzne, z powodzeniem stosować wiedzę z zakresu kompozycji i dramaturgii tańca, być dobrym reżyserem i psychologiem. Analizując cały zbiór zdobytej wiedzy, wrażeń - choreograf ocenia swój punkt widzenia. Umiejętność wyboru tego, co najważniejsze, i przekazania tego widzowi, odgrywa dużą rolę w końcowym efekcie pracy - tworzeniu choreograficznego obrazu.

Balet tancerz jest także mistrzem, artystą, który tworzy obraz. Niezależnie od tego, czy tancerz baletowy jest solistą, czy występuje w corps de ballet, nie może on jedynie mechanicznie wykonywać ruchów i zadań. Musi być jego współautorem.

TWOJA OCENA