Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
Taniec
search

Malowanie po numerach 30x40 Taniec

Brak na stanie
  • Rozmiar: 30x40
  • ilość kolorów: 19
  • Trudność ( od 1 do 5):
  • Fabuła: abstrakcja dla dzieci
  • Na drewnianej ramie: Tak
89,10 zł
99,00 zł Oszczędzasz10%
Ilość
Obecnie brak na stanie

wysylka już za...
Kup do 12 - wysyłka z Polski dziś
Gwarancja dostawy na następny dzień
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Darmowy zwrot bez podania przyczyny w ciągu 30 dni
Bezpieczny zakup
Program lojalnościowy! Rabaty się sumują.
Jednorazowy rabat
Jednorazowy zakup za 200 ZŁ
2%
Jednorazowy zakup za 500 ZŁ
3%
Jednorazowy zakup za 1200 ZŁ
4%
Jednorazowy zakup za 2000 ZŁ
5%
Sumuj wartość swoich zamówień po rejestracji
Zdobądź brązowy rabat od 300 ZŁ
2%
Zdobądź srebrny rabat od 1000 ZŁ
5%
Zdobądź złoty rabat od 2000 ZŁ
10%
Zdobądź platynowy rabat od 3000 ZŁ
15%

Zamów i otrzymaj w zestawie

Darmowy komplet farb
Farby akrylowe na bazie wody
Darmowy komplet pędzli 3 sztuki
Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt
Darmowa lista kontrolna
Zagruntowane płótno na blejtramie
Darmowe elementy mocowania na ścianę
Wygodne mocowanie na ścianę

Malowanie po numerach ”Taniec”. Suknia tancerki faluje w rytm pełnych ekspresji pląsów. Sprężyste ruchy dziewczyny łączą w sobie siłę, grację i ponadczasowe piękno. Jej energetyczny taniec wyzwala w ludziach radość, która już niedługo wybuchnie falą gromkiego aplauzu. ”Taniec” jest zestawem o średnim poziomie trudności. Elementy są przyjemnej średniej wielkości, malowanie obrazu nie wymaga dużej ilości czasu. Nie trać czasu na szukanie w sklepach standardowych prezentów, zamów online oryginalne malowanie po numerach "Taniec". Gwarantuje wiele przyjemnych emocji obdarowanej osobie. Obraz jest malowany bez mieszania farb. W zestawie są wszystkie niezbędne kolory farb.

Nasze życie jest jak taniec. Wszystko to dlatego, że nasza postać jest ściśle powiązana z mową ciała. Zarówno w tańcu, jak iw życiu pojawiają się nowe pomysły, plany i coś nowego, a potem chce się to w życiu zrealizować. Jak powiedział Jacques d'Amboise, taniec jest twoim pulsem, biciem serca, oddechem. To jest rytm twojego życia. Jest wyrazem czasu i ruchu, szczęścia, radości, smutku i zazdrości.Tańczący wprawia w ruch całą swoją duszę i emocje. To, jak przekazujemy innym to, co czujemy, zależy od naszych emocji. W życiu niestety nie wszystko jest tak piękne i rytmiczne jak w tańcu. Kiedy człowiek traci wiarę, ma to wpływ na jego życie i sprawy. Tutaj widać, że również w tańcach nazywa się to „kreatywnym kryzysem”.

Życie, podobnie jak kariera, ma swoje wzloty i upadki. Musimy walczyć do końca, bo nasze życie jest za krótkie, żeby zatrzymać się w połowie. Ale większość ludzi nauczyła się walczyć z tą chorobą. Każdy ma swoją inspirację. Kiedy tańczysz, nie możesz już być tylko sobą, możesz być kimś innym poza sobą, ale jeśli grasz, twój taniec stanie się napięty i wymuszony. To samo dzieje się w życiu, gdy jesteśmy rozczarowani nieznajomymi lub sąsiadami.

Taniec to wieczny ruch. Taniec czasami leczy duszę lepiej niż słowa. Każdy ma swój własny taniec, który żyje w jego duszy i sercu! Kiedy znajdziesz osobę, której szukasz - własną, jedyną, twoje tańce przeplatają się, tworząc piękny tandem. Świadomość wyraża się poprzez kreatywność. Świat, w którym żyjemy, jest tańcem stwórcy. Tancerze pojawiają się i odchodzą w jednej chwili, ale taniec nadal żyje. Według Michaela Jacksona, bardzo często tańcząc czujęmy dotyk czegoś świętego.

Opinie

Ten produkt nie ma recenzji. Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Podziel się swoją opinią o produkcie

Pomoże to innym kupującym w podjęciu decyzji o zakupie.

Napisz opinię