Opinie klientow
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
Parada balonów
search

Malowanie po numerach 30x40 Parada balonów

Brak na stanie
  • Rozmiar: 30x40
  • ilość kolorów: 20
  • Trudność ( od 1 do 5):
  • Fabuła: pejzaż
54,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

wysylka już za...
Kup do 12 - wysyłka z Polski dziś
Gwarancja dostawy na następny dzień
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Darmowy zwrot bez podania przyczyny w ciągu 30 dni
Bezpieczny zakup
Program lojalnościowy! Rabaty się sumują.
Jednorazowy rabat
Jednorazowy zakup za 200 ZŁ
2%
Jednorazowy zakup za 500 ZŁ
3%
Jednorazowy zakup za 1200 ZŁ
4%
Jednorazowy zakup za 2000 ZŁ
5%
Sumuj wartość swoich zamówień po rejestracji
Zdobądź brązowy rabat od 300 ZŁ
2%
Zdobądź srebrny rabat od 1000 ZŁ
5%
Zdobądź złoty rabat od 2000 ZŁ
10%
Zdobądź platynowy rabat od 3000 ZŁ
15%

Zamów i otrzymaj w zestawie

Darmowy komplet farb
Farby akrylowe na bazie wody
Darmowy komplet pędzli 3 sztuki
Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt
Darmowa lista kontrolna
Zagruntowane płótno na blejtramie
Darmowe elementy mocowania na ścianę
Wygodne mocowanie na ścianę

 Malowanie po numerach – wszystko co musisz wiedzieć

Malowanie po numerach – znajdź w sobie artystę

Malowanie po numerach to dziedzina, która powstała z myślą o wszystkich, którzy mają zacięcie artystyczne, marzą o malowaniu obrazów, ale nie mają śmiałości, aby malować samodzielnie od podstaw. To efektywna metoda malowania, dzięki której każdy może poczuć w sobie moc tworzenia i malować jak profesjonalista! Nie musisz posiadać artystycznego wykształcenia, ani kończyć żadnych kursów, nie musisz zgłębiać technik malarskich, ani znać się na analizie i doborze kolorów. Wystarczy rozpakować zestaw malowanie po numerach i podążać za instrukcją.

Painting by numbers – krok po kroku

Każdy zestaw zawiera rozciągnięte na drewnianej ramie, bawełniane płótno z wybranym obrazem. Obraz zawiera delikatne (ale widoczne) obrysy elementów - kształtów, a każdemu z nich przypisany jest numer. W zestawie znajduje się również komplet farb w zgodnych z obrazem kolorach. Każde opakowanie z farbą posiada numer, który odpowiada numerowi na płótnie. W zestawie otrzymasz również pędzelki o grubości włosia odpowiadającej potrzebom konkretnego obrazu po numerach oraz wzornik – miniaturkę obrazu w rzeczywistych kolorach, na której w trakcie pracy możesz sprawdzać, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Co zatem musisz zrobić, żeby namalować obraz po numerach?

  • Miejsce. Znajdź wygodną przestrzeń, w której będziesz mógł oddać się pasji tworzenia. Ułóż ramę z obrazem.

  • Zestaw profesjonalnego artysty. Przygotuj farby, pędzelki, odrobinę wody do płukania pędzelków (nasze farby nie wymagają rozcieńczania, ani mieszania kolorów) i kawałek szmatki lub ręcznika papierowego, aby osuszyć mokry pędzelek.

  • Proces tworzenia. Usiądź wygodnie i maluj. Nie musisz malować całego obrazu na raz. Pudełeczka z farbami mają szczelne wieczka, które umożliwiają zamykanie i ponowne otwieranie – do obrazu możesz więc wracać wielokrotnie i skończyć go w swoim własnym tempie.

  • Prezentacja. Czując zasłużoną dumę z wykonanego dzieła, zamocuj ramę na ścianie i ciesz się wspaniałym efektem. W zestawie znajdują elementy montażowe.

 

Bawełniane płótno jest starannie rozciągnięte na ramie – farby wygodnie się rozkładają, nie zbierają w załamaniach, nie tworzą się plamy, a praca wygląda estetycznie i schludnie. Farby w naszych zestawach to wysokiej jakości ekologiczne farby akrylowe, które bardzo szybko schną. Nie musisz łączyć kolorów, ani rozcieńczać ich wodą. Ich ilość jest precyzyjnie dobrana do potrzeb konkretnego obrazu. Po prostu nabierasz odrobinę farby na pędzelek i malujesz. Sprawdzona jakość farb gwarantuje trwałość użytkową – kolory nie blakną pod wpływem czasu i światła, zachowują nasycone barwy nawet po długim czasie.

 

Malowanie po numerach – dla kogo?

 

Ta kreatywna dziedzina twórcza wpisała się w potrzeby wielu ludzi na świecie. Nie każdy, kto marzył o tworzeniu pięknych obrazów, umiał sobie poradzić z malowaniem od podstaw. Malowanie po numerach pozwala tworzyć każdemu – bez względu na wiek i poziom umiejętności.

 

Malowanie antystresowe. Painting by numbers to doskonała forma relaksu i oderwania myśli od problemów. Skupienie na szczegółach malowanego obrazu, wyciszenie i spokój, który osiągasz podczas malowania, przełoży się na wszystkie sfery twojego życia. W pędzącym, pełnym napięć i nerwów świecie, malowanie po numerach działa jak terapia antystresowa.

 

Kolorowanki dla dorosłych. Twórcze dziedziny sztuki stymulują mózg, wspierają kreatywność, pomagają osiągnąć wyższy poziom koordynacji oko-ręka, rozwijają zmysły estetyczne i pobudzają do działania. Odkryj w sobie pokłady potencjału, o którym nie miałeś pojęcia. Zostań artystą i spełniaj się zawsze wtedy, kiedy poczujesz chęć do malowania.

 

Malowanie dla dzieci. Kreatywność i malowanie jest bardzo istotnym elementem rozwoju dzieci. Kształtuje świadomość, rozwija mózg, wspiera koordynację, integrację sensoryczną i kształtuje rozwój motoryki małej. Pędzel w dłoniach małego artysty to świetna, pełna elementów edukacyjnych zabawa. Wybierz obraz i pomóż dziecku zostać młodym adeptem sztuki.

Obrazy po numerach dla osób starszych. W jesieni życia brakuje czasem zajęć. Starsi ludzie nie zawsze mogą oddawać się pasjom, które zajmowały ich w trakcie całego życia z powodu różnych ograniczeń. Malowanie po numerach to fantastyczna aktywność dla seniorów – wycisza, uspokaja, dba o stymulacje zmysłów, mózgu i koordynacji, no i sprawia mnóstwo radości.

 

Sposób na kreatywne hobby. Znudziły cię twoje wieloletnie pasje? Spędzasz dużo czasu w domu i marzy ci się kreatywne i konstruktywne hobby, z którym poczujesz, że się rozwijasz i nie marnujesz czasu na „puste” rozrywki? Malowanie po numerach to wspaniała, rozwijająca pasja, w której jeden obraz możecie malować całą rodziną. Daj się zarazić sztuką tworzenia!

 

Obrazy po numerach na prezent. Szukasz inspiracji na prezent pod choinkę? Chcesz kupić fajny prezent na Dzień Matki? Chciałbyś kupić ciekawy prezent na urodziny komuś bliskiemu? Okazje można mnożyć. Jeśli chcesz sprawić komuś przyjemność, rozbudzić w kimś duszę kreatywnego artysty – spraw mu najlepszy prezent – kup zestaw do malowania painting by numbers.

Opinie

Ten produkt nie ma recenzji. Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Podziel się swoją opinią o produkcie

Pomoże to innym kupującym w podjęciu decyzji o zakupie.

Dodaj opinię