Opinie klientow
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
Urok Wenecji
search

Malowanie po numerach Urok Wenecji

Brak na stanie
  • Rozmiar: 40x50
  • ilość kolorów: 30
  • Trudność ( od 1 do 5):
  • Fabuła: pejzaż
133,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

wysylka już za...
Kup do 12 - wysyłka z Polski dziś
Gwarancja dostawy na następny dzień
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Darmowy zwrot bez podania przyczyny w ciągu 30 dni
Bezpieczny zakup
Program lojalnościowy! Rabaty się sumują.
Jednorazowy rabat
Jednorazowy zakup za 200 ZŁ
2%
Jednorazowy zakup za 500 ZŁ
3%
Jednorazowy zakup za 1200 ZŁ
4%
Jednorazowy zakup za 2000 ZŁ
5%
Sumuj wartość swoich zamówień po rejestracji
Zdobądź brązowy rabat od 300 ZŁ
2%
Zdobądź srebrny rabat od 1000 ZŁ
5%
Zdobądź złoty rabat od 2000 ZŁ
10%
Zdobądź platynowy rabat od 3000 ZŁ
15%

Zamów i otrzymaj w zestawie

Darmowy komplet farb
Farby akrylowe na bazie wody
Darmowy komplet pędzli 3 sztuki
Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt
Darmowa lista kontrolna
Zagruntowane płótno na blejtramie
Darmowe elementy mocowania na ścianę
Wygodne mocowanie na ścianę

Malowanie po numerach “Urok Wenecji”. Wenecja to miasto, do którego każdy chce się dostać. Trzeba tylko zakochać się w pulsującym romantycznym wieku. Po przyjeździe do Wenecji po chwili zdajesz sobie sprawę, że to nie jest sceneria, ale prawdziwe miasto. Cała Wenecja to jedno wielkie muzeum. To prawdziwy raj dla koneserów piękna. Aby cieszyć się całym pięknem wodnych kanałów i wąskich uliczek Wenecji, nie trzeba wynajmować gondoliera, wystarczy zamówić u nas malowanie po numerach „Urok Wenecji”. Wszyscy wiedzą, że Wenecja idzie pod wodę i powoli się zapada. Ale dopóki nie dotrzesz bezpośrednio na miejsce, nie zdajesz sobie sprawy ze skali zniszczeń. Woda to główny wróg i poetyka Wenecji.

Wenecja to miasto-muzeum. Wrażenia ze spacerów jego ulicami, mostami i kanałami są niezapomniane. Wenecja ma ciekawą historię. Mieszkało tu wielu wybitnych ludzi: pisarze, kompozytorzy, politycy. Każdy dom i pałac od wieków strzegł swoich tajemnic. Tajemnice historii i arcydzieła sztuki są przechowywane w kościołach, galeriach, słynnych muzeach. Wenecja znajduje się na wybrzeżu Adriatyku. Miasto jest stolicą włoskiego regionu Veneto. Mieszka tu 260 tysięcy mieszkańców. Około 60 tysięcy mieszka w historycznej części, położonej na 118 wyspach laguny weneckiej. To wyjątkowe miasto jest bogate w 400 malowniczych mostów obejmujących ponad 150 kanałów. Wyspa Wenecja jest niesamowicie klimatyczna, chroniona przez UNESCO. To jedno z najdroższych i najpopularniejszych turystycznych miast świata.

Wenecja jest zupełnie różna: luksusowa fasada popularnego Placu Świętego Marka z gęstym, tętniącym życiem tłumem turystów i przytulnymi uliczkami „nieturystycznych” osiedli mieszkaniowych San Polo, Cannaregio, Castello. W centrum Wenecji jest wielu turystów. Restauracje są otwarte na napływ tymczasowych gości. Dlatego drogie i nie martwią się o smak i jakość jedzenia. Na osiedlach, z dala od tłumów turystów, można znaleźć lokale z wyśmienitą tradycyjną kuchnią, przeznaczone dla stałych klientów lokalnych. Mają tańsze ceny niż w centrum.

W wielu włoskich miastach są restauracje, trattorie, osterie, pizzerie, kawiarnie i gelaterie. Ale winiarnie Bacaro są równie charakterystycznym punktem Wenecji, jak gondole i kanały. Tutaj wieczorem spotykają się przyjaciele, rozmawiają przy lampce wina, prosecco, Aperol Spritz i delektują się tradycyjnymi weneckimi przekąskami cicheti. Są podobne do kanapek z różnymi nadzieniami. Wszyscy komunikują się stojąc przy barze, przy wysokich stołach, siedząc na schodach kanału lub na zacumowanych w pobliżu łodziach. Bardzo klimatyczne miejsce!

Opinie

Ten produkt nie ma recenzji. Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Podziel się swoją opinią o produkcie

Pomoże to innym kupującym w podjęciu decyzji o zakupie.

Dodaj opinię