• -15%

Malowanie po numerach Lecimy w górę

Szczegóły produktu

Rozmiar
40x50
ilość kolorów
24
Trudność ( od 1 do 5)
3
Fabuła
dla dzieci
Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!
79,00 zł
67,15 zł Zniżka 15%
Brutto
 

Kup do 15:00 – wyślemy dziś!

 

Gwarancja dostawy na dzień następny!

 

Darmowy zwrot

Opis

Malowanie po numerach “Lot na balonach”. Balony to zawsze święto, które przyszło do nas od dzieciństwa. Jasne i lekkie przyciągają uwagę i cieszą oko zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. I pomimo faktu, że postęp techniczny osiągnął niesamowitą wysokość, dekoracja z balonami zawsze pozostaje aktualna na każde święto. Ale jeśli wcześniej one były w większości okrągłe i owalne, dziś różnorodność kształtów i rozmiarów jest po prostu niesamowita. To samo można powiedzieć o ich kolorach: paleta kolorów jest niezwykle szeroka. Co więcej, dzisiejsze kule mogą mieć więcej niż jeden kolor, ale kilka naraz.

Malowanie po numerach z pewnością przyciąga uwagę zarówno dorosłych, jak i dzieci. To świetny sposób na spędzenie czasu, relaks i jeszcze lepsze zrozumienie siebie. A to rozmowa z wewnętrznym artystą, który, jak wiemy, mieszka w księgowym, budowniczym i muzyku.

Kiedy rysujesz, twój mózg odpoczywa. Efekt jest podobny do tego, jaki otrzymujemy podczas medytacji. Wyobraź sobie, że wracasz do domu po ciężkim dniu pracy i siadasz do malowania: w ciągu zaledwie pół godziny wszystkie problemy sprowadzają się do tego, na jaki kolor chciałbyś pomalować romb - zielony czy czerwony. Skupiając się na rysowaniu komórek, odwracamy uwagę od codziennych problemów. Nikt nie stoi nad nami, nie ocenia ani nie dostosowuje. Jesteśmy w końcu w wygodnym stanie i robimy co chcemy, nie zastanawiając się, czy komuś spodoba się twój rysunek, czy nie. Wszystko to łagodzi stres, odpręża i prowadzi do harmonii.

Równoważąc nasz stan emocjonalny za pomocą malowania po numerach, pozwalamy organizmowi przygotować się do zdrowego snu. Ani telewizor, ani komputer, ani smartfony nie pomogą poradzić sobie z bezsennością i częstymi wybudzeniami. Gadżety i promieniowanie z ekranów negatywnie wpływają na jakość snu, uniemożliwiając produkcję melatoniny - „hormonu snu”. Malowanie jako wieczorny rytuał pomaga zrelaksować się bez szkodliwego efektu.

Malując wzory, możemy poczuć się artystami, nawet jeśli nigdy nie wykazaliśmy się talentem do rysowania. Malowanie po numerach nie wymaga specjalnych zdolności artystycznych, ale może rozpocząć drogę do sztuki i nowego hobby. Najpierw malujemy proste rysunki, potem - bardziej skomplikowane. Wkrótce zaczynamy dodawać coś własnego do obrazów i sami rysujemy wzory na białym papierze. Możesz nawet nauczyć się grać na gitarze lub rzeźbić - po prostu pozwól sobie na tworzenie.

Zawartość zestawu

  • Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt;
  • Farby akrylowe na bazie wody w zgodnych z obrazem kolorach;
  • Lista kontrolna (powtórzony schemat graficzny do sprawdzania);
  • Instrukcja malowania w języku polskim;
  • Wygodne mocowanie na ścianę;
  • Piękne opakowanie
  • Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny;

Opinie

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password