• -10,00 zł

Malowanie po numerach Romantyczna Wenecja

Szczegóły produktu

Rozmiar
40x50
ilość kolorów
29
Trudność ( od 1 do 5)
4
Fabuła
miejskie krajobrazy
Najbliższa wysyłka już
69,00 zł
59,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto
 

Kup do 15:00 – wyślemy dziś!

 

Gwarancja dostawy na dzień następny!

 

Darmowy zwrot

Opis

Malowanie po numerach “Romantyczna Wenecja”. Szum wody, łódki kołyszące się na wodzie, piękne i przytulne budynki. To romantyczne włoskie miasto może być tak blisko, że poczujesz zapach świeżej kawy z kawiarni, wesołe głosy z restauracji, szum przyjemnego letniego wiatru. Taki obraz może napełnić serce człowieka radością, zachwytem i przynieść jak najwięcej niezapomnianych wrażeń. Nie zawiedź drogich osób banalnymi rzeczami, pozwól im doświadczyć pełen zakres preferencji malowania po numerach “Romantyczna Wenecja”. Taką niespodziankę osoba będzie chciała otrzymywać wielokrotnie. Nie zwlekaj, zamów to arcydzieło już teraz i zaskocz drogą osobę!”.

Wenecja znajduje się na wybrzeżu Adriatyku. Miasto jest stolicą włoskiego regionu Veneto. Mieszka tu 260 tysięcy mieszkańców. Około 60 tysięcy mieszka w historycznej części, położonej na 118 wyspach laguny weneckiej. To wyjątkowe miasto jest bogate w 400 malowniczych mostów obejmujących ponad 150 kanałów. Wyspa Wenecja jest niesamowicie klimatyczna, chroniona przez UNESCO. To jedno z najdroższych i najpopularniejszych turystycznych miast świata. Wenecja jest zupełnie różna: luksusowa fasada popularnego Placu Świętego Marka z gęstym, tętniącym życiem tłumem turystów i przytulnymi uliczkami „nieturystycznych” osiedli mieszkaniowych San Polo, Cannaregio, Castello.

W centrum Wenecji jest wielu turystów. Restauracje są otwarte na napływ tymczasowych gości. Dlatego drogie i nie martwią się o smak i jakość jedzenia. Na osiedlach, z dala od tłumów turystów, można znaleźć lokale z wyśmienitą tradycyjną kuchnią, przeznaczone dla stałych klientów lokalnych. Mają tańsze ceny niż w centrum. W wielu włoskich miastach są restauracje, trattorie, osterie, pizzerie, kawiarnie i gelaterie. Ale winiarnie Bacaro są równie charakterystycznym punktem Wenecji, jak gondole i kanały. Tutaj wieczorem spotykają się przyjaciele, rozmawiają przy lampce wina, prosecco, Aperol Spritz i delektują się tradycyjnymi weneckimi przekąskami cicheti. Są podobne do kanapek z różnymi nadzieniami. Wszyscy komunikują się stojąc przy barze, przy wysokich stołach, siedząc na schodach kanału lub na zacumowanych w pobliżu łodziach. Bardzo klimatyczne miejsce!

Wenecja to miasto-muzeum. Wrażenia ze spacerów jego ulicami, mostami i kanałami są niezapomniane. Wenecja ma ciekawą historię. Mieszkało tu wielu wybitnych ludzi: pisarze, kompozytorzy, politycy. Każdy dom i pałac od wieków strzegł swoich tajemnic. Tajemnice historii i arcydzieła sztuki są przechowywane w kościołach, galeriach, słynnych muzeach.

Zawartość zestawu

  • Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt;
  • Farby akrylowe na bazie wody w zgodnych z obrazem kolorach;
  • Lista kontrolna (powtórzony schemat graficzny do sprawdzania);
  • Instrukcja malowania w języku polskim;
  • Wygodne mocowanie na ścianę;
  • Piękne opakowanie
  • Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny;

Opinie

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password