• -15%

Malowanie po numerach Babcine zwierzaki

Szczegóły produktu

Rozmiar
40x50
ilość kolorów
28
Trudność ( od 1 do 5)
4
Fabuła
dla dzieci
zwierzęta
Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!
79,00 zł
67,15 zł Zniżka 15%
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
 

Kup do 15:00 – wyślemy dziś!

 

Gwarancja dostawy na dzień następny!

 

Darmowy zwrot

Opis

Malowanie po numerach “Babcine zwierzaki”. Obrazy po numerach to t wój sposób na zostanie artystą! Pomaluj oryginalne rysunki na płótnie farbami akrylowymi! Technika jest tak prosta i przejrzysta, że zarówno dzieci, jak i dorośli są w stanie stworzyć swój własny obraz. W każdym segmencie na płótnie znajduje się numer i artysta musi pomalować wszystkie segmenty farbami o odpowiednich numerach.W rezultacie otrzymujesz arcydzieło stworzone własnymi rękami! Gotowy obraz jest podobny do dzieła prawdziwego artysty, ponieważ nikt nie wie, że pod farbą były liczby i kontury. Malowanie po numerach to rodzaj arteterapii. Zestawy często mają od piętnastu do trzydziestu kolorów. Użyj kolorów, które cię dziś inspirują!

Efekt rysowania można poprawić, nakładając farbę o różnej grubości. Aby to zrobić, nałóż pozostałą grubą warstwę farby na elementy obrazu, które chcesz podkreślić. Dzięki temu obraz będzie miał efekt reliefu. Farby akrylowe po wyschnięciu nabierają lekkiego połysku i pięknego wyglądu. Powierzchnię malowania można przecierać lekko zwilżoną szmatką. Nie jest wymagana żadna dodatkowa opieka. W razie potrzeby tydzień po wyschnięciu obrazu można pokryć jego powierzchnię specjalnym lakierem do obrazów. Błyszczący lakier wzmocni jasność kolorów, a matowy usunie odblaski. Taki lakier można kupić w naszym sklepie.

Obraz umieszczony w odpowiedniej pięknej ramie stanie się prawdziwym arcydziełem! Aby zachować efekt obrazu, nie trzeba go umieszczać pod szkłem. Możesz ozdobić zdjęcie zwykłą ramką.

Aby rysować bez problemów, należy przestrzegać zasad używania farb. To jest niezwykle ważne! Otwórz słoiki z farbą tuż przed rozpoczęciem malowania. Bardzo trudno jest spakować farby szybkoschnące w tak małej objętości, aby można je było przechowywać przez długi czas. Słoiki z farbami spełniają ten wymóg. Jednak po ich otwarciu farba może wyschnąć. Dlatego artysta-amator musi ukończyć obraz jak najszybciej po otwarciu słoików.

Za pomocą pędzelka usuń zaschniętą farbę z pokrywki z powrotem do słoika. Pudełek w sklepie może być przechowywany w pozycji pionowej. Dlatego podczas otwierania słoika na pokrywie może znajdować się trochę farby. Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę w pracy, szczelnie zamknij pojemniki, po uprzednim usunięciu śladów cieczy lub już zaschniętej farby z pokrywy, na krawędziach pokrywy i rowkach uszczelniających pokrywe.

Zawartość zestawu

  • Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt;
  • Farby akrylowe na bazie wody w zgodnych z obrazem kolorach;
  • Lista kontrolna (powtórzony schemat graficzny do sprawdzania);
  • Instrukcja malowania w języku polskim;
  • Wygodne mocowanie na ścianę;
  • Piękne opakowanie
  • Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny;

Opinie

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password