• -15%

Malowanie po numerach Świt

Szczegóły produktu

Rozmiar
40x50
ilość kolorów
27
Trudność ( od 1 do 5)
4
Fabuła
pejzaż
Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!
79,00 zł
67,15 zł Zniżka 15%
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie
 

Kup do 15:00 – wyślemy dziś!

 

Gwarancja dostawy na dzień następny!

 

Darmowy zwrot

Opis

Malowanie po numerach „Świt”. Mieszka w tobie prawdziwy geniusz! Więc daj mu szansę tworzenia! Nasza malowania po numerach to najlepszy wybór, aby stworzyć arcydzieło farbami akrylowymi. Wybierz dla siebie krajobraz „Świt” i zrób pierwszy krok w fascynujący świat sztuki! Ciesz się procesem twórczym. Absolutnie nie jest konieczne malowanie obrazu „za jednym razem”. Farby są bezpiecznie zamknięte kapturkami. A nawet jeśli którakolwiek z nich wyschnie, rozcieńczyć ją kilkoma kroplami wody. Przypomnijmy, że farby są wykonane bez substancji lotnych, takich jak aceton i inne rozpuszczalniki. Malowanie po numerach „Świt” - wspaniały prezent dla ukochanej osoby. Udekoruje każde nowoczesne wnętrze.

Świt. Słońce zachodzi, sennie rozciąga się w chmurach. Farby we wszystkich kolorach świtu. W kolorze karmazynowo-żółto-niebieskim, granatowym, złotym, jasnoróżowym. To jego codzienny rytuał. Taka jest jego poranna „kawa”. Każdego ranka inny. Każdy poranek jest wyjątkowy. Inaczej niż wczoraj. Każdego ranka nowa kombinacja kolorów, nowa kombinacja dźwięków, zapachów. Za każdym razem nowy smak. Ale tak musi być. Niebo o świcie zamarzło nad ziemią. Jak zwykle. Jak każdego ranka. W ciszy rodzi się dzień. Plany się rodzą. Rodzi się pierwszy krok. Nowe każdego dnia. W tym samym kierunku… W drugim… W zupełnie przeciwnym… Rodzi się modlitwa poranna. Rodzą się z nadzieją, wiarą, miłością. Cisza brzmi jak modlitwa, szelest myśli, podmuchy wiatru.

Noc cofa się, na przemian ze świtem i zmierzchem. Z ciemności, która stopniowo szarzeje, stopniowo wyłaniają się zamazane zarysy świata - sylwetki drzew. Niebo na wschodzie jaśnieje. Wokół panuje cisza. Jasny punkt na horyzoncie staje się coraz większy. Wieje lekki wiatr. Nad ziemią panuje chłód poranka. Natura zamarza, jakby szykowała się na cud. Otaczające obiekty stają się coraz wyraźniejsze, oczy widzą coraz wyraźniej. Wreszcie, w pobliżu horyzontu, błyska oślepiająca krawędź koła słonecznego.

Słońce coraz bardziej wyłania się z horyzontu, teraz połowa jego dysku jest widoczna nad ziemią. W trawie poruszyły się mrówki, z drzewa wyfrunął ptak, kołysząc gałęzią. Dysk słoneczny płonie jaśniej, wznosi się wyżej, wysyłając swoje ciepłe promienie we wszystkich kierunkach. Po kilku chwilach słońce zdawało się odrywać od ziemi i unosić na błękitnym niebie, napełniając wszystkie żywe istoty siłą i energią. Po kilku chwilach słońce oderwało się od ziemi i popłynęło po błękitnym niebie, napełniając wszystkie żywe istoty siłą i energią.

Zawartość zestawu

  • Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt;
  • Farby akrylowe na bazie wody w zgodnych z obrazem kolorach;
  • Lista kontrolna (powtórzony schemat graficzny do sprawdzania);
  • Instrukcja malowania w języku polskim;
  • Wygodne mocowanie na ścianę;
  • Piękne opakowanie
  • Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny;

Opinie

Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password