• Wyprzedaż!
  • -10,00 zł

Malowanie po numerach Bajka

Szczegóły produktu

Rozmiar
40x50
ilość kolorów
26
Trudność ( od 1 do 5)
3
Fabuła
obrazy ludzi
Najbliższa wysyłka już
79,00 zł
69,00 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
 

Kup do 15:00 – wyślemy dziś!

 

Gwarancja dostawy na dzień następny!

 

Darmowy zwrot

Opis

Malowanie po numerach „Bajka”. Podekscytowana pierwszym dniem urlopu dziewczyna już o świcie wybiegła z hotelu, aby oglądać malowniczy wschód słońca. Zachwycona jego niezwykłym kolorytem zapatrzyła się na horyzont. Już po chwili na bezchmurnym niebie pojawiło się słońce i rozjaśniło jej oczy radością, zapowiadając nadejście pięknego, letniego dnia.   W celu przyspieszenia suszenia pędzli można wziąć suche chusteczki. Do wygodnego malowania zalecamy zakup sztalugi. Niewielkim kosztem pomoże ci wygodnie zamocować obraz w dowolnej dogodnej dla ciebie pozycji i na dowolnej wysokości.

Wczesnym rankiem pierwsze promienie słońca dotykają ziemi. Budzi się do życia ludzkiego i świata przyrody. Ludzie wyglądają przez okna, śpiewają ptaki. Z powierzchni ziemi słońce wydaje się tak małe, że chcesz do niego wskoczyć i złapać je w dłonie. Ale mieszkańcy Ziemi zawdzięczają mu swoje istnienie. Słońce to nie tylko piękno wschodu słońca, promienie południa i malowniczy zachód słońca wieczorem. Słońce jest kolosalną gwiazdą ognia, rozgrzaną do sześciu tysięcy stopni Kelvina. I to wokół Słońca krąży Ziemia i inne planety Układu Słonecznego, chociaż ludzie myśleli odwrotnie.

Słońce daje Ziemi wystarczająco dużo ciepła i światła, aby ludzie mogli na niej żyć. Gdyby słońce płonęło mocniej, ziemia byłaby gorąca, a oceany wyparowałyby do atmosfery. A jeśli wręcz przeciwnie, na naszej planecie byłby silny mróz. Oczywiście cała woda stałaby się lodem. Niestety, ludzie dopiero zaczynają wykorzystywać ogromne rezerwy energii słonecznej. Wcześniej ludzkość spaliła już większość paliw kopalnych: ropę, gaz, węgiel. Teraz ludzie zdali sobie sprawę, że te rezerwy są wyczerpane, więc zwrócili uwagę na hojność Słońca. W zaawansowanych, postępowych krajach świata produkuje się obecnie panele słoneczne, a nawet buduje elektrownie słoneczne.

Grawitacja Słońca utrzymuje również Ziemię w stałej odległości od siebie i chroni nas przed kometami i meteorytami we wszechświecie. Chociaż do Ziemi dociera tylko pięćset milionów energii słonecznej, może ona zaspokoić wszystkie potrzeby energetyczne ludzkości. Samochody, fabryki i zakłady mogą być zasilane energią słoneczną. Z powodzeniem może ogrzewać domy, ogrzewać wodę użytkową.

Zawartość zestawu

  • Pędzle z elastycznego nylonu - 3szt;
  • Farby akrylowe na bazie wody w zgodnych z obrazem kolorach;
  • Lista kontrolna (powtórzony schemat graficzny do sprawdzania);
  • Instrukcja malowania w języku polskim;
  • Wygodne mocowanie na ścianę;
  • Piękne opakowanie
  • Zagruntowane płótno na blejtramie wykonane ze 100% bawełny;

Opinie

Sortuj:

0 1 2 3 4
(4/5
0 of 0 osób uznało tę opinię za pomocną

Obraz totalnie urzekający. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Jedno rozczarowanie - kolory sukni nie są odcieniami fioletu a różu. Poza tym bez zarzutów. Farby ładnie kryją, w zupełności wystarczyły.


Stwórz konto

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password